facebook

ZSOiZ Ciężkowice

Informacja - nowy adres strony

 

Informujemy, że od 1 stycznia 2018r prowadzona i aktualizowana jest nowa strona szkoły pod adresem:

 

 

 

 

Życzenia Świąteczne i Noworoczne 2018

Radując się z Narodzenia Pańskiego życzymy serdecznej czułości i szczerego szacunku. Życzymy odkrycia na nowo w przychodzącym Bogu źródła miłości, prostoty, pokory i pokoju. Niech wszystkich dotknie „owa dobroć, którą Bóg poprzez narodzenie swojego Syna w stajni, zechciał przynieść na świat”.
 
Na nadchodzące dni Nowego 2018 Roku, pragniemy życzyć obfitości Bożych łask płynących z głębokiego przeżycia tajemnicy Narodzenia Pańskiego oraz dużo radości, dobroci od ludzi, sukcesów w życiu osobistym i zawodowym dających szansę na spełnienie marzeń. Życzymy również wielu okazji do uśmiechu oraz spokoju ducha.
 
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy Administracji i Obsługi

Mikołajki 2017

 

6 grudnia naszą szkołę odwiedził Święty Mikołaj. Zajrzał do klas i pomieszczeń oraz rozdał upominki. Fotorelacja tutaj...

Zbiórka dla Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Rzuchowej

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia SK PCK i Caritas po raz kolejny zorganizowało zbiórkę środków czystości i artykułów papierniczych dla Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Rzuchowej. Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom.

SK PCK I Caritas

WYCIECZKA DO CENTRUM DZIEDZICTWA SZKŁA W KROŚNIE

Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie to miejsce, które pod opieką p. Justyny Martyny i p. Anity Szeląg  w dniu 29 listopada 2017r odwiedziła grupa 15 uczniów naszej szkoły. Wyjazd edukacyjny był zorganizowany w ramach projektu „Mój rozwój moja przyszłość.” Niewiarygodne ile w ciągu trzech godzin o produkcji szkła dowiedzieli się nasi uczniowie. Program wycieczki był bardzo interesujący  ponieważ Centrum Dziedzictwa Szkła to jedyny obiekt w Polsce prezentujący świat szkła w nowoczesny i atrakcyjny sposób. W tym niezwykłym muzeum eksponaty można dotykać, obserwować  jak powstają a nawet współtworzyć.

Czytaj więcej: WYCIECZKA DO CENTRUM DZIEDZICTWA SZKŁA W KROŚNIE

Targi fryzjersko-kosmetyczne

25 listopada uczennice klas fryzjerskich uczestniczyły w tegorocznych targach w Katowicach, gdzie mogły zapoznać się z nowinkami fryzjerskimi i kosmetycznymi. Fotorelacja z wyjazdu w galerii...

Monday the 16th. Joomla 2.5 Templates. ZSOiZ Ciężkowice
Copyright 2012

©