Lekkoatletyka

 

Sezon 2017/2018
Nazwa rywalizacji Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt
Miejsce 1
Skład Joanna Czerwona, Joanna Osysko, Agnieszka Pres, Karolina Migoń, Patrycja Mucha, Kinga Skałoń, Patrycja Kaczka, Weronika Rozpara, Katarzyna Cygan i Oliwia Gadecka
Opieka mgr Katarzyna Jezierska
Data 2017.10.5
Sezon 2015/2016
Nazwa rywalizacji Indywidualne Powiatowe Biegi Przełajowe
Miejsce 1
Skład Aneta Musiał
Miejsce 2
Skład Kloc Patryk
Opieka mgr Katarzyna Jezierska
Data bd
   
Nazwa rywalizacji Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt
Miejsce 2
Skład Angelika Mastalerz, Barbara Kiełbasa, Sylwia Ciepielowska, Aneta Musiał, Natalia Burnus, Karolina Łucka, Aneta Fryczek, Wioletta Kipiel, Oliwia Gadecka, Vanessa Stec
Opieka mgr Katarzyna Jezierska
Data 2015.09.29
Sezon 2014/2015
Nazwa rywalizacji Powiatowe Biegi Przełajowe
Miejsce 3
Skład Natalia Rudnik, Sylwia Ciepielowska, Adrian Musial
Opieka bd
Data 2014.06.10
Sezon 2013/2014
Nazwa rywalizacji Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce Chłopców
Miejsce 3
Skład • Skok w dal:
Artur Kiełbasa 2 miejsce, -5,56
• Skok wzwyż:
-Patryk Wiatr – 3 miejsce, -160cm
• Pchnięcie kulą:
• Bieg na 60m:
-Sylwester Wolski – 2 miejsce, -7,48
-Przemysław Kukulski – 4 miejsce, -7,61
Opieka mgr Katarzyna Jezierska
Data 2014.06.06
   
Nazwa rywalizacji Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce Dziewcząt
Miejsce 2
Skład Wyniki indywidualne:
• Skok wzwyż:
-Aneta Musiał – 3 miejsce, -133cm
• Pchnięcie kulą:
-Justyna Lisik – 4 miejsce, -7,57
• Bieg na 60m:
-Aneta Musiał – 2 miejsce, -8,84
-Dominika Koniuszy – 3 miejsce, -8,93
Opieka mgr Katarzyna Jezierska
Data 2014.06.10
   
Nazwa rywalizacji Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe Chłopców
Miejsce 1
Skład Artur Kiełbasa
Miejsce 3
Skład Krzysztof Zięcina
Opieka mgr Katarzyna Jezierska
Data 2012.10.30
   
Nazwa rywalizacji Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe Dziewcząt
Miejsce 4
Skład Dominika Koniuszy z kl. III TIK i Natalia Rudnik z kl. I LO i inni (bd)
Opieka mgr Katarzyna Jezierska
Data 2013.10.30
Sezon 2012/2013
Nazwa rywalizacji Indywidualne Biegi Przełajowe na szczeblu wojewódzkim
Miejsce 1
Skład Kamila Rybak
Miejsce 4
Skład Kinga Kiełbasa
Opieka mgr Katarzyna Jezierska
Data 2013.05.15
   
Nazwa rywalizacji Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe
Miejsce 3
Skład Rybak Kamila, Koniuszy Dominika, Ciepielowska Sylwia, Maniak Marlena, Mastalerz Angelika, Głąb Paulina, Dulęba Kinga, Chorąży Małgorzata, Kiełbasa Barbara, Kiełbasa Kinga, Kiełbasa Magdalena
Opieka mgr Katarzyna Jezierska
Data 2012.09.27
Sezon 2010/2011
Nazwa rywalizacji Powiatowe Biegi Przełajowe
Miejsce 1
Skład Kamila Rybak, Ewa Haraf, Katarzyna Bernadyn, Mariola Rutka, Katarzyna Haraf, Aneta Włudyka, Edyta Kubala, Sylwia Olszowska, Kinga Kiełbasa, Barbara Haraf
Opieka  mgr Katarzyna Jezierska
Data 2010.10.07
Sezon 2009/2010
Nazwa rywalizacji Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe
Miejsce 3
Skład Kruczek Aneta, Haraf Ewa, Kubala Edyta, Rutka Mariola, Famuła Dorota, Włodyka Aneta, Haraf Barbara, Gogola Magdalena, Haraf Katarzyna, Wilga Magdalena, Sowa Justyna(r)
Opieka  mgr Katarzyna Jezierska
Data 2009.10.12
   
Nazwa rywalizacji Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe
Miejsce 3
Skład Sorotowicz Wit, Rzepka Dawid, Dziubaczka Szczepan, Mróz Mateusz, Musiał Daniel, Boczek Tomasz, Pajor Michał, Szczepanik Dariusz, Kociara Michał, Wiśniowski Kamil, Wiktor Dawid (r)
Opieka  mgr Katarzyna Jezierska
Data 2009.10.12
   
Nazwa rywalizacji Indywidualne Biegi Przełajowe
Miejsce  
Skład Rocznik 1993 II Miejsce – Haraf Ewa II Miejsce – Rzepka Dawid
Rocznik 1992 I Miejsce – Barbara Haraf IV Miejsce- Magdalena Gogola
Rocznik 1990-91 III Miejsce – Katarzyna Haraf I Miejsce – Michał Pajor IV Miejsce – Wiśniowski Kamil
Opieka mgr Katarzyna Jezierska
Data 2010.04.21
   
Nazwa rywalizacji Wojewódzkie Indywidualne Biegi Przełajowe
Miejsce 6
Skład Barbara Haraf
Opieka mgr Katarzyna Jezierska
Data 2010.04.24
Sezon 2008/2009
Nazwa rywalizacji Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe
Miejsce 2
Skład Barbara Haraf
Miejsce 2
Skład Michał Pajor
Opieka  mgr Katarzyna Jezierska
Data 2009.10.12
Sezon 2007/2008
Nazwa rywalizacji Sztafetowe Biegi Przełajowe Powiatu Tarnowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych
Miejsce 3
Skład Krzysztof Żaba, Michał Kociara, Mateusz Chudzik, Mateusz Wroński, Robert Wszołek, Dariusz Sczepanik, Michał Pajor, Mariusz Musiał, Kamil Wiśniowski, Łukasz Kapałka
Opieka mgr Katarzyna Jezierska
Data 2007.10
   
Nazwa rywalizacji Indywidualne Biegi Przełajowe Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Tarnowskiego
Miejsce 1
Skład Barbara Dzidzic
Opieka mgr Katarzyna Jezierska
Data 2008.04
   
Nazwa rywalizacji Indywidualne Biegi Przełajowe Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Tarnowskiego
Miejsce 1
Skład Michał Pajor
Miejsce 2
Skład Michał Kociara
Opieka mgr Katarzyna Jezierska
Data 2008.04
Sezon 2006/2007
Nazwa rywalizacji Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe
Miejsce 2
Skład Barbara Dziedzic
Opieka mgr Katarzyna Jezierska
Data 2007.04
   
Nazwa rywalizacji Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe
Miejsce 3
Skład Grzegorz Cieśla
Opieka mgr Katarzyna Jezierska
Data 2007.04
   
Nazwa rywalizacji Powiatowe Przełajowe Biegi Sztafetowe Szkół Ponadgimnazjalnych
Miejsce 1
Skład Justyna Kruczek, Ewa Rutka, Magdalena Gwóźdź, Kornelia Telega, Marzena Osysko, Barbara Dziedzic, Joanna Klimczak, Danuta Kiełbasa, Katarzyna Szczerba, Justyna Żaba
Opieka mgr Katarzyna Jezierska
Data 2006.11
   
Nazwa rywalizacji Powiatowe Przełajowe Biegi Sztafetowe Szkół Ponadgimnazjalnych
Miejsce 3
Skład Sebastian Szczerba, Mateusz Chudzik, Tomasz Popiela, Daniel Bartoszek, Łukasz Dywan, Bartosz Deć, Dariusz Bałut, Mariusz Musiał, Łukasz Wójcik, Grzegorz Cieśla
Opieka mgr Katarzyna Jezierska
Data 2006.11
Sezon 2005/2006
Nazwa rywalizacji Powiatowe Sztafetowe Biegi Szkół Ponadgimnazjalnych
Miejsce 1
Skład Katarzyna Trela, Agnieszka Każdaglis, Skrobiś Beata, Agata Słowińska, Magdalena Gwóźdź, Karolina Foltyn, Joanna Klimczak, Katarzyna Łącka, Danuta Kiełbasa, Justyna Żaba
Opieka mgr Katarzyna Jezierska
Data 2005.09
   
Nazwa rywalizacji Wojewódzkie Sztafetowe Biegi Przełajowe Szkół Ponadgimnazjalnych
Miejsce 9
Skład Katarzyna Trela, Karolina Łoś, Urszula Gawron, Beata Skrobiś, Magdalena Gwóźdź, Karolina Foltyn, Katarzyna Łącka, Kornelia Telega, Danuta Kiełbasa, Justyna Żaba
Opieka mgr Katarzyna Jezierska
Data 2005.10
   
Nazwa rywalizacji Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe Szkół Ponadgimnazjalnych
Miejsce 2
Skład Łukasz Patyk, Jarosław Stachoń, Mariusz Arabasz, Leszek Podobiński, Robert Oleksowicz, Michał Więcek, Stanisław Szczerba, Janusz Wąsowki, Łukasz Potępa, Grzegorz Cieśla, Łukasz Wójcik, Łukasz Popiela (r)
Opieka mgr Katarzyna Jezierska
Data 2005.09
   
Nazwa rywalizacji Wojewódzkie Sztafetowe Biegi Przełajowe Szkół Ponadgimnazjalnych
Miejsce 11
Skład Łukasz Patyk, Jarosław Stachoń, Mariusz Arabasz, Leszek Podobiński, Robert Oleksowicz, Michał Więcek, Stanisław Szczerba, Janusz Wąsowki, Łukasz Potępa, Grzegorz Cieśla, Łukasz Wójcik, Łukasz Popiela (r)
Opieka mgr Katarzyna Jezierska
Data 2005.10
Sezon 2004/2005
Nazwa rywalizacji Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt
Miejsce 1
Skład Katarzyna Trela, Justyna Żaba, Agnieszka Każdaglis, Urszula Gawron, Karina Bałut, Mariola Gniadek, Beata Skrobiś, Joanna Klimczok, Aneta Kostrzycka, Katarzyna Łącka
Opieka mgr Katarzyna Jezierska
Data 2004.09
   
Nazwa rywalizacji Wojewódzkie Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt
Miejsce 9
Skład Katarzyna Trela, Justyna Żaba, Agnieszka Każdaglis, Urszula Gawron, Karina Bałut, Mariola Gniadek, Beata Skrobiś, Joanna Klimczak, Aneta Kostrzycka, Katarzyna Łącka
Opieka mgr Katarzyna Jezierska
Data 2004.10
   
Nazwa rywalizacji Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców
Miejsce 2
Skład Łukasz Patyk, Robert Oleksowicz, Jarosław Truchan-Szostek, Grzegorz Cieśla, Michał Więcek, Jarosław Stachoń, Mariusz Arabasz, Leszek Podobiński
Opieka mgr Katarzyna Jezierska
Data 2004.09
   
Nazwa rywalizacji Wojewódzkie Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców
Miejsce 11
Skład Łukasz Patyk, Robert Oleksowicz, Jarosław Truchan-Szostek, Grzegorz Cieśla, Michał Więcek, Jarosław Stachoń, Mariusz Arabasz, Leszek Podobiński
Opieka mgr Katarzyna Jezierska
Data 2004.10
   
Nazwa rywalizacji Indywidualne Powiatowe Biegi Przełajowe
Miejsce 2
Skład Justyna Żaba
Miejsce 3
Skład Katarzyna Trela
Opieka mgr Katarzyna Jezierska
Data 2005.04