Siatkówka

Sezon 2017/2018
Nazwa rywalizacji Półfinały w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Tarnowskiego
Miejsce 2
Skład Natalia Kierońska, Natalia Kamińska, Karolina Migoń, Agnieszka Pres, Joanna Osysko, Katarzyna Ciepielowska, Beata Wiejaczka, Aneta Fryczek, Paulina Jeż
Opieka mgr Wojciech Pater
Data 2018.02.06
   
Nazwa rywalizacji Półfinały w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Tarnowskiego
Miejsce 2
Skład Natalia Kierońska, Natalia Kamińska, Karolina Migoń, Agnieszka Pres, Joanna Osysko, Katarzyna Ciepielowska, Beata Wiejaczka, Aneta Fryczek, Paulina Jeż
Opieka mgr Wojciech Pater
Data 2018.02.06
Sezon 2016/2017
Nazwa rywalizacji Powiatowe Zawody Piłki Siatkowej Dzięwcząt
Miejsce 2
Skład Natalia Kamińska, Klaudia Bajorek, Natalia Kierońska, Kinga Nalepka, Beata Kapałka, Aneta Musiał, Anna Kras, Zuzanna Kwaśna, Karolina Truchan, Aneta Fryczek, Laska Katarzyna
Opieka mgr Wojciech Pater
Data 2017.02
   
Nazwa rywalizacji Mistrzostwa Powiatu Tarnowskiego w Piłce Siatkowej Chłopców
Miejsce 2
Skład Michał Wróbel, Jakub Gucwa, Dariusz Mucha, Bartłomiej Steczyński, Tomasz Haraf, Dawid Gąsior, Bartłomiej Pilch i Paweł Gaborek
Opieka mgr inż Andrzej Burnus
Data 2017.03.16
Sezon 2015/2016
Nazwa rywalizacji Finał Mistrzostw Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców
Miejsce 1
Skład Kamil Hołda, Arkadiusz Steczyński, Dawid Padoł, Mateusz Dziuban, Michał Wróbel, Jakub Gucwa, Sylwester Żaba, Tomasz Haraf, Dariusz Mucha, Łukasz Wolsk
Opieka mgr inż. Andrzej Burnus
Data 2016.03.08
   
Nazwa rywalizacji Rejonowe Zawody Piłki Siatkowej Chłopców
Miejsce 3
Skład Kamil Hołda, Arkadiusz Steczyński, Dawid Padoł, Mateusz Dziuban, Michał Wróbel, Jakub Gucwa, Sylwester Żaba, Tomasz Haraf, Dariusz Mucha, Łukasz Wolski
Opieka mgr inż. Andrzej Burnus
Data 2016.03
   
Nazwa rywalizacji Siatkarskie Mistrzostwa Powiatu Tarnowskiego Dziewcząt
Miejsce 3
Skład Kinga Nalepka, Katarzyna Laska, Klaudia Bajorek, Sylwia Ciepielowska, Edyta Wilga, Małgorzata Kwaśna, Zuzanna Kwaśna, Aneta Fryczek, Natalia Kierońska, Natalia Kamińska, Vanessa Stec
Opieka  mgr Wojciech Pater
Data 2016.03
Sezon 2014/2015
Nazwa rywalizacji Turniej Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Tuchowie
Miejsce 3
Skład Przewodniczącego Rady Miejskiej w Tuchowie. Drużyna naszego Zespołu w składzie: Kamil Hołda, Łukasz Wolski, Daniel Padoł, Jakub Gucwa, Mateusz Dziuban, Tomasz Haraf, Patryk Hering, Mateusz Włudyka, Tomasz Włudyka, Arnold Rymek oraz Daniel Karecki
Opieka mgr inż. Andrzej Burnus
Data 2014.12.05
Sezon 2013/2014
Nazwa rywalizacji Finał Mistrzostw Powiatu Tarnowskiego w Piłce Siatkowej Chłopców
Miejsce 2
Skład Marek Kieroński, Arkadiusz Steczyński, Kamil Hołda, Sylwester Wolski, Mateusz Dziuban, Dariusz Klag, Arkadiusz Gwiazdoń, Marcin Turski, Michał Laska, Krzysztof Wilga i Tomasz Haraf
Opieka bd
Data 2014.01.29
Sezon 2012/2013
Nazwa rywalizacji Finał Powiatowy w Piłce Siatkowej Dziewcząt
Miejsce 2
Skład Justyna Nalepka, Justyna Lisik, Magdalena Trela, Karolina Śmiertka, Małgorzata Kwaśna, Edyta Wilga, Sylwia Ciepielowska
Opieka  mgr Wojciech Pater
Data 2013.02.12
Sezon 2011/2012
Nazwa rywalizacji Finał Powiatowy w Piłce Siatkowej Dziewcząt
Miejsce 2
Skład Magdalena Haraf, Justyna Lisik, Karolina Lisik, Justyna Nalepka, Magdalena Trela, Karolina Śmiertka, Monika Waniołek, Anna Pruchnicka, Magdalena Truchan-Szostek
Opieka  mgr Wojciech Pater
Data 2012.01.25
Sezon 2010/2011
Nazwa rywalizacji Finał Powiatowy Dziewcząt
Miejsce 2
Skład Justyna Kukułka, Ewelina Nalepka, Renata Gnutek, Zaprzałka Iwona, Magdalena Wilga, Karolina Lisik, Anna Pruchnicka, Justyna Nalepka, Justyna Lisik, Cyza Angelika
Opieka  mgr Wojciech Pater
Data 2011.01.20
Sezon 2009/2010
Nazwa rywalizacji Powiatowe Mistrzostwa Piłki Siatkowej
Miejsce 1
Skład Lisik Karolina, Nalepka Justyna, Zaprzałka Iwona, Gnutek Renata, Wróbel Barbara, Gondek Justyna, Gniadek Wioleta, Łazarz Barbara, Nalepka Ewelina, Kukułka Justyna
Opieka  mgr Wojciech Pater
Data 2009.12.14
   
Nazwa rywalizacji Rejonowych Mistrzostwach Piłki Siatkowej Dziewcząt
Miejsce 1
Skład Lisik Karolina, Nalepka Justyna, Zaprzałka Iwona, Gnutek Renata, Wróbel Barbara, Gondek Justyna, Łazarz Barbara, Nalepka Ewelina
Opieka  mgr Wojciech Pater
Data 2010.03.17
   
Nazwa rywalizacji Powiatowych Mistrzostwach Piłki Siatkowej Chłopców
Miejsce 2
Skład Tabiś Michał, Sorotowicz Wit, Wiktor Dawid, Marszał Jakub, Dyngosz Dawid, Wroński Mateusz, Szczepanik Dariusz, Kociara Michał , Żaba Krzysztof, Burnat Piotr, Wójcik Jakub
Opieka mgr inż. Andrzej Burnus
Data 2009.12.17
Sezon 2007/2008
Nazwa rywalizacji Siatkarskich Mistrzostwach Powiatu Tarnowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych
Miejsce 1
Skład Barbara Dziedzic (k), Marcelina Hołda, Justyna Mucha, Barbara Łazarz, Justyna Kukułka, Magdalena Wilga, Justyna Gondek, Gniadek Wioletta, Kinga Krzyżkowska
Opieka mgr Wojciech Pater
Data 2008.01
   
Nazwa rywalizacji Rejonowej Siatkarskiej Licealiadzie Młodzieży
Miejsce 2
Skład Barbara Dziedzic (k), Marcelina Hołda, Justyna Mucha, Barbara Łazarz, Justyna Kukułka, Magdalena Wilga, Justyna Gondek, Gniadek Wioletta, Kinga Krzyżkowska
Opieka mgr Wojciech Pater
Data 2008.03
   
Nazwa rywalizacji Siatkarskich Mistrzostwach Powiatu Tarnowskiego
Miejsce 2
Skład Dariusz Bałut, Chudzik Mateusz, Dawid Dyngosz, Jakub Marszał, Mateusz Wroński, Deć Bartosz, Dariusz Szczepanik, Stanisław Dziedzic
Opieka  mgr inż Andrzej Burnus
Data 2008.01
Sezon 2006/2007
Nazwa rywalizacji Siatkarska Małopolska Licealiada Młodzieży
Miejsce 2
Skład Barbara Dziedzic, Magdalena Zagórska, Marzena Osysko, Anna Syrek, Iwona Łazarz, Paulina Miłkowska, Agnieszka Każdaglis, Justyna Mucha
Opieka mgr Wojciech Pater
Data 2007.03.22
   
Nazwa rywalizacji Siatkarskie Mistrzostwa Powiatu Tarnowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych
Miejsce 1
Skład Barbara Dziedzic, Marcelina Hołda, Magdalena Zagórska, Marzena Osysko, Anna Syrek, Iwona Łazarz, Paulina Miłkowska, Agnieszka Każdaglis, Justyna Mucha
Opieka mgr Wojciech Pater
Data 2007.02
   
Nazwa rywalizacji Siatkarskich Mistrzostwach Powiatu Tarnowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych
Miejsce 2
Skład Paweł Gondek, Hubert Chudzik, Mateusz Chudzik, Maciej Szczepanik, Marcin Gurgul, Przemysław Stachoń, Mariusz Haraf, Maciej Szczepanik
Opieka  mgr inż. Andrzej Burnus
Data 2007.02
Sezon 2005/2006
Nazwa rywalizacji Powiatowy Turniej Siatkówki Szkół Ponadgimnazjalnych Dziewcząt
Miejsce 1
Skład Magdalena Zagórska, Iwona Łazarz, Mariola Gniadek, Barbara Dziedzic, Natalia Ostrowska, Marzena Osysko, Anna Syrek, Agnieszka Każdaglis
Opieka mgr Wojciech Pater
Data 2006.02
   
Nazwa rywalizacji Rejonowym Turnieju Siatkarskim Szkół Ponadgimnazjalnych Dziewcząt
Miejsce 3
Skład Magdalena Zagórska, Iwona Łazarz, Katarzyna Trela, Mariola Gniadek, Barbara Dziedzic, Natalia Ostrowska, Marzena Osysko, Anna Syrek, Agnieszka Każdaglis
Opieka  mgr Wojciech Pater
Data 2006.02
   
Nazwa rywalizacji Powiatowym Turniej Siatkówki
Miejsce 2
Skład Paweł Gondek, Marek Kras, Maciej Szczepanik, Grzegorz Szymański, Jamka Czesław, Hubert Hudzik, Marcin Gurgul, Łukasz Gucwa, Dariusz Bałut, Jarosław Stachoń
Opieka mgr inż. Andrzej Burnus
Data 2006.01
Sezon 2004/2005
Nazwa rywalizacji Powiatowy Turniej Siatkówki Dziewcząt
Miejsce 1
Skład Maria Dziedzic, Iwona Łazarz, Natalia Ostrowska, Anna Syrek, Katarzyna Trela, Karina Bałut, Mariola Gniadek, Agnieszka Każdaglis, Beata Skrobiś, Marzena Osysko, Magdalena Zagórska
Opieka mgr Wojciech Pater
Data 2005.01
   
Nazwa rywalizacji Rejonowy (Miedzypowiatowy) Turniej Siatkarski Dziewcząt
Miejsce 3
Skład Maria Dziedzic, Iwona Łazarz, Natalia Ostrowska, Anna Syrek, Katarzyna Trela, Karina Bałut, Mariola Gniadek, Agnieszka Każdaglis, Beata Skrobiś, Marzena Osysko, Magdalena Zagórska
Opieka mgr Wojciech Pater
Data 2005.03