goście i prelekcje Ogłoszenia

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Wyskitnej u Mistrza Paderewskiego

W piątek 5 października naszą szkołę odwiedzili uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Wyskitnej. Dla upamiętnienia 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę wybrali się oni na wycieczkę śladami Ignacego Jana Paderewskiego. Przed wizytą w dworku Paderewskiego w Kąśnej Dolnej, uczniowie obejrzeli mural z wizerunkiem Mistrza Paderewskiego      na budynku naszej szkoły, a następnie wzięli udział w warsztatach poświęconych postaci  Paderewskiego przeprowadzonych przez p. Karolinę Paluch.  Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Wyskitnej mieli również okazję zwiedzić budynek szkoły i obejrzeć poszczególne pracownie pod opieką p. Marii Dziuban.

mgr Karolina Paluch

nauczyciel języka niemieckiego

Podobne posty

Rekrutacja na kursy zawodowe

szef

„Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie.” J 11, 25

szef

Medal Brązowy za Długoletnią Służbę dla pana Jacka Przybyło

szef
Skip to content