Już po raz kolejny szkoła „u mistrza Paderewskiego” w kategorii Techników w rankingu PERSPEKTYWY wśród wyróżnionych szkół. W kolejnej edycji roku 2020 zdobyła Brązową Tarczę. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie wytężona  praca wszystkich nauczycieli, uczniów oraz rodziców wspierających swoje pociechy.  W tym roku jest to 470 miejsce w Polsce, 63 miejsce w Małopolsce, 2 miejsce w Powiecie Tarnowskim.

Zdobycie wysokich miejsc w ogólnopolskim rankingu techników jest dla każdej szkoły zasłużonym powodem do dumy. Świadczy to przecież o dobrej atmosferze w placówce tworzonej wspólnie przez kadrę, ambitnych uczniów, a także o organie prowadzącym, dbającym o właściwe warunki nauczania. Mamy zatem powody do dumy.

Szkoła u mistrza Paderewskiego stawia na ucznia, jest dla niego. Jest blisko domu a przez to jest bezpieczna. Jest tu dobra atmosfera, dobrzy nauczyciele, ciekawie prowadzone zajęcia, wysoka zdawalność egzaminów zewnętrznych (matura, egzaminy zawodowe).

W roku 2016 uroczyście obchodziliśmy 60-lecie powstania naszej szkoły. Ja sama pracuję w niej już 26 lat. Teraz mam wielką przyjemność spotykać dzieci swoich absolwentów w murach naszej szkoły. Myślę, że na nasz sukces zapracowaliśmy wszyscy.

Beata Porębska
wicedyrektor szkoły

Więcej informacji www.perspektywy.pl