Sezon 2017/2018
Nazwa rywalizacji Powiatowy Turnej Piłki Koszykowej Dziewcząt
Miejsce 3
Skład Agnieszka Pres, Joanna Osysko, Karolina Migoń, Beata Wiejaczka, Katarzyna Ciepielowska, Natalia Kamińska, Natalia Kierońska, Paulina Jeż
Opieka mgr Wojciech Pater
Data 2017.12
Sezon 2016/2017
Nazwa rywalizacji Powiatowe Zawody Piłki Koszykowej Dziewcząt
Miejsce 2
Skład Kinga Nalepka, Beata Kapałka, Aneta Musiał, Anna Kras, Zuzanna Kwaśna, Aneta Fryczek, Klaudia Bajorek, Ewelina Kozioł, Joanna Hołda
Opieka mgr Wojciech Pater
Data 2017.03
Sezon 2015/2016
Nazwa rywalizacji Powiatowe Zawody Piłki Koszykowej Chłopców
Miejsce 2
Skład Arkadiusz Steczyński, Żaba Sylwester, Hołda Kamil, Haraf Tomasz, Kukulski Krzysztof, Wolski Łukasz, Pigoń Daniel, Librant Adam, Gąsior Dawid, Wróbel Jan
Opieka mgr Wojciech Pater
Data 2016.02.11
Sezon 2007/2008
Nazwa rywalizacji Mistrzostwa Powiatu Tarnowskiego Piłki Koszykowej Szkół Ponadgimnazjalnych Chłopców
Miejsce 2
Skład Dariusz Bałut, Chudzik Mateusz, Dawid Dyngosz, Przemysław Stachoń, Mateusz Wroński, Maciej Szczepanik, Kamil Wiśniowski, Krzysztof Żaba, Michał Kociara
Opieka mgr Wojciech Pater
Data 2008.01
Sezon 2006/2007
Nazwa rywalizacji Mistrzostwa Powiatu Tarnowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Koszykowej Chłopców
Miejsce 2
Skład Hubert Chudzik, Mateusz Szczepanik, Paweł Gondek, Marcin Gurgul, Przemysław Stachoń, Mateusz Chudzik, Jacek Tabiś
Opieka mgr Wojciech Pater
Data 2007.02
   
Nazwa rywalizacji Mistrzostwa Powiatu Tarnowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Koszykowej Dziewcząt
Miejsce 3
Skład Magdalena Zagórska, Barbara Dziedzic, Marcelina Hołda, Marzena Osysko, Justyna Żaba, Paulina Miłkowska, Agnieszka Syrek, Anna Syrek
Opieka mgr Wojciech Pater
Data 2007.02
Sezon 2005/2006
   
Nazwa rywalizacji Powiatowy Turniej Piłki Koszykowej Dziewcząt
Miejsce 2
Skład Magdalena Zagórska(k), Osysyko Marzena, Katarzyna Trela, Mariola Gniadek, Iwona Łazarz, Beata Skrobiś, Justyna Żaba, Anna Syrek
Opieka mgr Wojciech Pater
Data 2005.12
Sezon 2004/2005
Nazwa rywalizacji Powiatowy Turniej Koszykówki Dziewcząt
Miejsce 2
Skład Iwona Łazarz, Katarzyna Trela, Mariola Gniadek, Marzena Osysko, Beata Skrobiś, Anna Syrek, Agnieszka Każdaglis, Justyna Żaba, Magdalena Zagórska
Opieka bd
mgr Wojciech Pater 2004.12