goście i prelekcje

Szczęśliwy człowiek, który posiada pasję

Pasja… To coś, co pomaga nam uciec od codziennych problemów. Coś, co pozwala nam wyzwolić z siebie emocje, stać się prawdziwym sobą. Jest nią taniec, muzyka czy pisanie. Nazwać pasją możemy wszystko, co kochamy robić, w czym czujemy się spełnieni.

Karolina – autorka prac -ma 18 lat, jest uczennicą Technikum Informatycznego w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciężkowicach. Na co dzień przykuta do wózka inwalidzkiego. Ale, jak sama twierdzi, niepełnosprawność wyzwala w Niej energię, mobilizuje do pokonywania trudności dnia codziennego, wyzwala pasje. Jej życiu towarzyszy maksyma: ”Kiedy życie daje Ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, ze masz tysiąc powodów do radości”. Karolina uwielbia słuchać muzyki, jest najwierniejszą fanką zespołu „Pectus”. Pięknie rysuje, chociaż trzymanie ołówka czy długopisu jest dla Niej nie lada wyzwaniem. Jej postaci ( najczęściej kobiece )  są lekkie, zwiewne, pełne gracji.

Prace plastyczne Karoliny można obejrzeć w bibliotece szkolnej Zespołu Szkół oraz w  Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej w Ciężkowicach –  szerszemu gronu zwiedzających. Wystawę przygotowały: mgr  Agnieszka Gucwa i mgr Maria Dziuban

mgr Maria Dizuban
bibliotekarz

no images were found

Podobne posty

Niezwykłe odwiedziny

szef

Warsztaty fryzjerskie w naszej szkole Stylowa Blondynka

szef

Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!

szef
Skip to content