konkursy

Międzyszkolny Konkurs Języków Obcych „Zostań Mistrzem Języków Obcych”

Dnia 7 czerwca 2018r. odbył się w naszej szkole Międzyszkolny Konkurs Językowy „Zostań Mistrzem Języków Obcych”. W konkursie wzięli udział uczniowie klas III gimnazjalnych z Bruśnika, Ciężkowic, Gromnika, Jastrzębi i Zborowic. Uczestnicy rozwiązywali test leksykalno-gramatyczny z języka angielskiego i niemieckiego. Najlepiej z zadaniami konkursowymi poradziła sobie Weronika Sówka (ZS w Gromniku), która zdobyła I miejsce oraz tytuł Mistrza Języków Obcych.  Na drugim miejscu uplasował się Wiktor Marszałek (ZS w Gromniku). Miejsce III zajęła Sylwia Kaczmarek  (SP w Jastrzębi). Uczestnicy konkursu otrzymali z rąk Dyrektora Szkoły Pana Józefa Parysa dyplomy i nagrody rzeczowe. Laureatom oraz pozostałym uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Dziękujemy również nauczycielom języków obcych za przygotowanie uczniów do konkursu.

mgr Karolina Paluch
nauczyciel języka angielskiego i niemieckiego

no images were found

Podobne posty

Międzynarodowe potyczki matematyczne w naszej szkole – „Kangur”

szef

KONKURS IT DLA SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

szef

Konkurs – Żołnierze Wyklęci – Krzyżówka dla wytrwałych!

szef
Skip to content