Ogłoszenia

Brązowa Szkoła 2019 w rankingu Perspektywy

W tegorocznym rankingu Perspektywy 2019 Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Ignacego Jana Paderewskiego w Ciężkowicach w województwie małopolskim uplasowało się na 52 pozycji, w skali kraju jest to miejsce 345 i równocześnie jest to szkoła najwyżej sklasyfikowana z terenu Powiatu Tarnowskiego.

Ranking Techników 2019

2019

Małopolska

2019

Ranking Główny

Nazwa szkoły Miejscowość 2018

Ranking Główny

2017

Ranking Główny

WSK
52 345 Technikum w ZSOiZ im. Ignacego Jana Paderewskiego Ciężkowice 55 174 53,80

 

Olimpiada

20%

MATURA – przedmioty obowiązkowe – 20% MATURA – przedmioty dodatkowe – 30% Egzaminy zawodowe 30%
19,46 42,66 20,47

83,67

Szkoły z czołówki Rankingu Liceów i Techników Perspektyw są dumne z sukcesu w naszym Rankingu. W wysokie pozycje rankingowe wpisana jest przecież nie tylko liczba zwycięstw, punkty maturalne, pomyślnie zdane egzaminy. To sukces wynikający ze współpracy grona pedagogicznego, ambitnych uczniów, lokalnych władz oświatowych i samorządowych, dbających o dobre warunki pracy swoich szkół.

To z inspiracji dyrektorów szkół i nauczycieli wprowadziliśmy dla najlepszych polskich liceów i techników specjalne tytuły i wyróżnienia graficzne – potwierdzenie wysokiej jakości ich pracy. Warto pochwalić się sukcesami na szkolnej stronie internetowej, na którą zaglądają przecież kandydaci i ich rodzice.Szkoły z czołówki Rankingu Liceów i Techników Perspektyw są dumne z sukcesu w naszym Rankingu.

W wysokie pozycje rankingowe wpisana jest przecież nie tylko liczba zwycięstw, punkty maturalne, pomyślnie zdane egzaminy. To sukces wynikający ze współpracy grona pedagogicznego, ambitnych uczniów, lokalnych władz oświatowych i samorządowych, dbających o dobre warunki pracy swoich szkół.Zgodnie z zasadami przyjętymi przez Fundację Edukacyjną Perspektywy następujące szkoły mają prawo do używania w 2019 roku tytułu honorowego „Złotej”, „Srebrnej” i „Brązowej” Szkoły 2019. (źródło: www.perspektywy.pl)

Józef Parys
dyrektor szkoły

Podobne posty

KONKURS FOTOGRAFICZNY „ŚLADAMI NIEPODLEGŁEJ I IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO”

szef

Nauczanie zdalne przedłużone do 29 listopada 2020 r.

szef

„Mój rozwój- moja przyszłość II”

szef
Skip to content