uroczystości szkolne

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

W dniu 2 września 2019 roku Mszą Świętą w Sanktuarium Pana Jezusa Miłosiernego i św. Andrzeja Ap. w Ciężkowicach rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2019/2020.

Następnie w budynku szkoły odbyła się uroczysta akademia przygotowana przez młodzież kl. II LO, oraz II TFŻ pod kierunkiem p. Sabiny Cygnar. W czasie akademii uczniowie powitali Szanowną Dyrekcję, Grono Pedagogiczne, Rodziców, pracowników administracji i obsługi szkoły, oraz wszystkich uczniów, w szczególnosci uczniów klas pierwszych.

Następnie uczniowie przypomnieli wydarzenia II wojny światowej, kiedy to dzieci polskie nie usiadły w szkolnych ławkach. Na zakończenie części artystycznej, uczniowie zaprezentowali przedstawienie o tym co w życiu jest ważne i co daje nam szczęście.

Następnie głos zabrał Pan Dyrektor Józef Parys powitał wszystkich zebranych, wyróżnił uczniów z kl. II T którzy kończyli rok szkolny 2018/2019: Łukasza Helizanowicza za zaangażowanie w rozwijanie swojej pasji sportowej, która przyczynia sie do promocji naszej szkoły, oraz Beatę Wiejaczka za zaangażowanie w życie sportowe szkoły. Dyrektor przedstawił uczniom kl. I ich wychowawców i zaprosił wszystkich uczniów na spotkanie ze swoimi wychowawcami do swoich sal lekcyjnych.

no images were found

 

Podobne posty

Pożegnanie klas maturalnych

szef

Dzień Patrona

Dyrektor

Zakończenie roku szkolnego 2023/24 !

Dyrektor
Skip to content