akcje i projekty

Akcja bicia rekordu w udzielaniu pierwszej pomocy

16 października 2019r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji bicia rekordu w udzielaniu pierwszej pomocy – jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej. Jest to ogólnopolska akcja organizowana przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy od 2013 roku. W poprzednim roku wzięło w niej udział w całej Polsce 116 342 osób, w tym uczniowie naszej szkoły. Czy udało się pobić wynik z zeszłego roku? Tego dowiemy się w przeciągu najbliższego tygodnia, kiedy WOŚP podsumuje całą akcję. Za okazane zaangażowanie dziękuję wszystkim uczestnikom tegorocznej próby bicia rekordu w szkole u Mistrza Paderewskiego.

Karolina Paluch
nauczyciel języka angielskiego i niemieckiego

Podobne posty

REKORD W JEDNOCZESNYM WYKONYWANIU RESUSCYTACJI KRĄŻENIOWO-ODDECHOWEJ

szef

Wyjazd uczniów klas pierwszych do MORD w Tarnowie

szef

I Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych: Niezłomni – Niezwyciężeni – pamięci Danuty Siedzikówny ps. Inka

szef
Skip to content