sport

Szkolne Zawody w Badmintona

Dnia 12 listopada 2019 roku w naszej szkole odbył I Międzyklasowy Turniej w Badmintona.
Do zawodów zgłosiło się 10 chłopców oraz 7 dziewczyn. Rywalizacja była bardzo zacięta. W kategorii męskiej I miejsce zdobył Maksymilian Łącki z klasy III TFŻ, II miejsce Bartłomiej Deś z klasy III ZSZ, III miejsce Kacper Stec z klasy II TFŻ. W klasyfikacji dziewcząt I miejsce zdobyła Natalia Ruchała z klasy IV TFŻ, II miejsce Patrycja Kaczka z kl. IV TFŻ, III miejsce Małgorzata Tupek z kl. I TŻG. Organizacją turnieju zajęła się mgr Katarzyna Jezierska. Sędzią głównym zawodów był mgr Wojciech Pater. Medale, taśmy do wyznaczenia pola gry oraz słodycze ufundowali nauczyciele wychowania fizycznego. Serdeczne gratulacje dla zwycięzców, a także uczennic i uczniów, którzy wzięli udział w rywalizacji międzyklasowej.