sport

Rozdanie nagród na sesji w Starostwie Powiatowym w Tarnowie

Podczas XII sesji Rady Powiatu Tarnowskiego wręczone zostały puchary uczestnikom współzawodnictwa sportowego szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Tarnowskiego za rok szkolny 2018/2019. Miło nam poinformować iż nasza szkoła zdobyła III miejsce w klasyfikacji generalnej.

W roku szklonym 2018/2019 w rywalizacji sportowej, tzw. licealiadzie, na poziomie ponadgimnazjalnym (ponadpodstawowym) uczestniczyły wszystkie szkoły Powiatu Tarnowskiego. Zawody odbywały się w systemie drużynowym i indywidualnym, w dyscyplinach najbardziej popularnych w środowisku szkolnym, według opracowanych regulaminów i kalendarzy. Zawody rozgrywane były w 14 konkurencjach.

W zawodach powiatowych wzięło udział łącznie 760 uczniów, w zawodach na szczeblu rejonowym i wojewódzkim – łącznie 128.

Klasyfikacja generalna współzawodnictwa sportowego uczniów szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Tarnowskiego w roku szkolnym 2018/2019 przedstawia się następująco: 1 – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Gromniku, 2 – Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zakliczynie, 3 – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciężkowicach, 4 – Liceum Ogólnokształcące w Tuchowie, 5 – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Ryglicach, 6 – Zespół Szkół Licealnych i Technicznych w Wojniczu, 7 – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żabnie, 8 – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tuchowie.

Katarzyna Jezierska

Podobne posty

Rywalizacja uczniów w piłce ręcznej

szef

Półfinały Mistrzostw Powiatu Tarnowskiego w Piłce Siatkowej Chłopców

szef

Nasi uczniowie znów na podium

szef
Skip to content