sport

Program „Klub” 2018 w Uczniowskim Klubie Sportowym „Cieszko”

Uczniowski Klub Sportowy „Cieszko” działający przy naszej szkole pozyskał dotację z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu „KLUB”. Pozyskane środki pieniężne wyniosły 10 tys. złotych. Program skierowany był do dziewcząt z naszej szkoły, które trenują siatkówkę. Przeprowadzono 100 godzin zajęć treningowych oraz przeprowadzono 2 turnieje siatkarskie, na które zaproszono reprezentacje z sąsiednich szkół. Nasza żeńska drużyna za przyznaną kwotę pieniężną pozyskała piękne stroje sportowe oraz nowe piłki. Każda z trenujących dziewcząt dostała na własność buty sportowe, które wykorzystywane są na treningach i meczach turniejowych. Społeczność Uczniowskiego Klubu Sportowego „Cieszko” składa podziękowania dla Ministerstwa Sportu i Turystyki za przyznaną dotację !!!

Wojciech Pater
nauczyciel wychowania-fizycznego

Podobne posty

Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt oraz Chłopców – Żabno

szef

Sreberka mistrza Paderewskiego

szef

Towarzyski mecz uczniowie vs nauczyciele

szef
Skip to content