sport

Nasi uczniowie znów na podium

Dnia 3 marca 2018 roku w Pleśnej i Tuchowie rozegrano XVIII Turniej Piłki Halowej Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Tarnowskiej.

Do rozgrywek zgłosiło się 17 drużyn, a  wśród nich KSM Ciężkowice. Finałowe mecze rozegrano na hali sportowej w Pleśnej. Turniej organizowany był zgodnie z zasadą: ,,W zdrowym ciele zdrowy duch” co miało zachęcić KSM-owiczów do dbania o swój rozwój fizyczny. Ważnym elementem turnieju była gra fair play, czyli zdrowa rywalizacja, a przy tym przede wszystkim dobra zabawa! Nie zabrakło również kibiców dopingujących swoje drużyny, którzy bardzo przeżywali wszystkie mecze. Zacięta gra na parkiecie szła w parze z ogromnymi emocjami na trybunach.  Drużyna z uczniami naszej Szkoły gromiła swoich rywali w grupie zajmując 1 miejsce i pewnie wygrywała ćwierćfinał. W półfinale przegrała jedyny mecz z KSM Marcinkowice – mistrzem XVII turnieju Piłki Halowej.  

Skład drużyny: Arek Włudyka (K), Paweł Włudyka, Kamil Laska, Jakub Nowak, Konrad Szczerba, Patryk Kloc, Michał Padł, Patryk Hering, ks. Marek Migacz.

Klasyfikacja końcowa: 
I miejsce – KSM Marcinkowice 
(II miejsce) – KSM Rzuchowa  
(III miejsce) – KSM Ciężkowice 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 

Joanna Osysko
uczennica klasy I TH

no images were found

Podobne posty

Półfinały w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Tarnowskiego

szef

VII Szkolny Turniej Tenisa Stołowego dziewcząt oraz chłopców.

szef

Drugi mecz nauczyciele vs uczniowie

szef
Skip to content