akcje i projekty

Akcja honorowego krwiodawstwa „Krew za krew” – Pamięci Żołnierzy Wyklętych

1 marca 2018 roku (czwartek) na Hali Widowiskowo – Sportowej w Ciężkowicach odbyła się kolejna akcja honorowego krwiodawstwa zorganizowania przez Szkolny Klub Honorowych Dawców Krwi działający przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Ignacego Jana Paderewskiego w Ciężkowicach. W tym roku akcja przebiegała  pod hasłem „Krew za krew”. To kolejne wydarzenie w naszej szkole organizowane w ramach Tygodnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Pomimo siarczystego mrozu frekwencja dopisała. Zgłosiło się wielu wolontariuszy. Krew oddało 27 osób co stanowi  ponad 12 litrów tego cennego daru.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom oraz mieszkańcom Pogórza, którzy jak zawsze przyłączyli się do naszej akcji. Pamiętajmy!!! Krew jest bezcenna. Oddając krew możemy komuś uratować życie. Dlatego już teraz zapraszamy wszystkich wolontariuszy bardzo serdecznie na kolejną naszą akcję, która odbędzie się na początku  października  2018 roku. Dokładne informacje oraz termin umieścimy na stronie naszej szkoły i portalu pogorze24.pl.

mgr Monika Trela
 opiekun SK HDK PCK

 

no images were found

Podobne posty

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2021

szef

Termomodernizacja naszej szkoły dziś rusza! Winda już blisko!

szef

Rekrutacja uczestników do projektu „Mój rozwój – moja przyszłość II”

szef
Skip to content