akcje i projekty

We wrześniu w naszej szkole w ramach Projektu Mistrzowie w Zawodzie II

W ramach projektu „Mistrzowie w Zawodzie II”, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, odbył się kurs związany z obsługą oprogramowania AutoCAD. Uczestnicy kursu zostali zapoznani z profesjonalnym projektowaniem przy użyciu AutoCAD, obejmującym tworzenie precyzyjnych rysunków technicznych i modeli 3D.
Podczas zajęć uczestnicy zdobyli wiedzę na temat podstawowych funkcji AutoCAD, takich jak rysowanie linii, kształtów i wymiarowanie. Ćwiczyli także zaawansowane techniki, włączając w to tworzenie trójwymiarowych modeli, renderowanie oraz animacje.
Tematyka zajęć dotyczyła również praktycznych zastosowań AutoCAD w różnych dziedzinach, takich jak architektura, inżynieria czy projektowanie produktów. Uczestnicy mieli okazję nauczyć się efektywnego korzystania z narzędzi do projektowania i edycji, co pozwoliło im doskonalić swoje umiejętności projektowania.
Najbardziej interesującym elementem kursu okazało się dla uczestników tworzenie zaawansowanych projektów, takich jak modelowanie budynków czy skomplikowanych mechanizmów. Każdy z uczestników otrzymał cenne umiejętności, które mogą wykorzystać w przyszłej pracy zawodowej.
Zakończenie kursu było okazją do podsumowania zdobytej wiedzy i umiejętności. Każdy uczestnik otrzymał certyfikat potwierdzający ukończenie kursu AutoCAD.

                                                                                                                                 Paweł Porębski, Prowadzący kurs

Podobne posty

Rekrutacja na staże i praktyki zawodowe dla uczniów

szef

Wykład dla rodziców nt. „Wpływ czytania na rozwój młodzieży”

Dyrektor

Nabór WOŚP

szef
Skip to content