Ogłoszenia

Nasza szkoła ponownie wyróżniona

Już po raz kolejny szkoła „u mistrza Paderewskiego” w kategorii Techników w rankingu PERSPEKTYWY wśród wyróżnionych szkół. W kolejnej edycji roku 2020 zdobyła Brązową Tarczę. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie wytężona  praca wszystkich nauczycieli, uczniów oraz rodziców wspierających swoje pociechy.  W tym roku jest to 470 miejsce w Polsce, 63 miejsce w Małopolsce, 2 miejsce w Powiecie Tarnowskim.

Zdobycie wysokich miejsc w ogólnopolskim rankingu techników jest dla każdej szkoły zasłużonym powodem do dumy. Świadczy to przecież o dobrej atmosferze w placówce tworzonej wspólnie przez kadrę, ambitnych uczniów, a także o organie prowadzącym, dbającym o właściwe warunki nauczania. Mamy zatem powody do dumy.

Szkoła u mistrza Paderewskiego stawia na ucznia, jest dla niego. Jest blisko domu a przez to jest bezpieczna. Jest tu dobra atmosfera, dobrzy nauczyciele, ciekawie prowadzone zajęcia, wysoka zdawalność egzaminów zewnętrznych (matura, egzaminy zawodowe).

W roku 2016 uroczyście obchodziliśmy 60-lecie powstania naszej szkoły. Ja sama pracuję w niej już 26 lat. Teraz mam wielką przyjemność spotykać dzieci swoich absolwentów w murach naszej szkoły. Myślę, że na nasz sukces zapracowaliśmy wszyscy.

Beata Porębska
wicedyrektor szkoły

Więcej informacji www.perspektywy.pl

Podobne posty

Agnieszka potrzebuje naszej pomocy!!!

szef

Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych

szef

Jak opanować stres na maturze i nie dać się pokonać przez samego siebie?

szef
Skip to content