uroczystości szkolne

Studniówka 2020

Na symboliczne 100 dni przed egzaminem dojrzałości, dnia 25 stycznia 2020 r. swój pierwszy bal przeżywali maturzyści ZSOiZ „u mistrza Paderewskiego” w Ciężkowicach, wspólnie z Dyrekcją, Wychowawcami, Nauczycielami oraz Rodzicami. 

Studniówkę rozpoczęli przedstawiciele Maturzystów, którzy w swym przemówieniu podziękowali Dyrekcji, Wychowawcom, Gronu Pedagogicznemu oraz Rodzicom za pomoc zarówno w przygotowaniu ich do egzaminu maturalnego, jak również w kształtowaniu ich postaw i wartości z którymi wkroczą w dorosłe życie.

Następnie głos zabrał Pan Dyrektor, wyrażając swoją wdzięczność maturzystom za ich zaangażowanie oraz przygotowanie Balu Studniówkowego a wychowawcom oraz nauczycielom za pracę pełną pasji i zaangażowania. Pan Dyrektor podkreślił również, że Studniówka nie udałaby się gdyby nie Rodzice, których zaangażowanie było nieocenione.

Po podziękowaniach wybrzmiało „Poloneza czas zacząć!” i bal tradycyjnie rozpoczęto od poloneza, do którego uczniowie zostali świetnie przygotowani przez panią Katarzynę Jezierską. Maturzyści, choć dobrze znani swoim nauczycielom, podczas Studniówki pokazali się w zupełnie innej odsłonie – przepiękne suknie i eleganckie garnitury przypominały o tym, że Bal Studniówkowy jest pierwszym akcentem zapowiadającym ich wejście w dorosłe życie.

Studniówka 2020 była dla nich z pewnością niezapomniana. Wszyscy bawili się fantastycznie, byli uśmiechnięci i szczęśliwi, a szaleństwom na parkiecie, biesiadom przy suto zastawionych stołach czy pamiątkowym zdjęciom nie było końca… 

Czego na symboliczne 100 dni przed maturą można życzyć maturzystom? – Pracowitych, ale spokojnych dni oraz sukcesu, jak najlepszego wyniku na maturze, aby mogli realizować wszystkie swoje plany i spełnić wszystkie marzenia. Tego właśnie tegorocznym Maturzystom życzy

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i cała społeczność szkolna!

Aneta Ramian, nauczyciel języka angielskiego

Podobne posty

Całkiem inne zakończenie… Absolwenci 2020

szef

Międzyszkolny Piknik Edukacyjny połączony z uroczystym odsłonięciem muralu 3D

szef

Brązowe tarcze

szef
Skip to content