konkursy Ogłoszenia

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy i Praktycznych Umiejętności w Dziedzinie Cyberbezpieczeństwa – „CyberSkiller Challenge Poland”

Zapraszamy do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy i Praktycznych Umiejętności w Dziedzinie Cyberbezpieczeństwa – „CyberSkiller Challenge Poland”.

Organizatorem konkursu jest CyberSkiller, spółka spin-out powstała na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Do przeprowadzenia konkursu zostanie wykorzystana opracowana autorska platforma przeznaczona do edukacji specjalistów w dziedzinie Cyberbezpieczeństwa. Udział w konkursie to:

Dla ucznia – nagroda finansowa; – dla laureatów i finalistów dodatkowe punkty do świadectwa; – dostęp do specjalistycznych materiałów cybersec; – dostęp do platformy CyberSkiller (praktyczna edukacja); – możliwość wkroczenia na zawodową ścieżkę w branży cyberbezpieczeństwa.
Dla szkoły/nauczyciela – nagroda finansowa; – rok darmowego dostępu (15 kont) do innowacyjnej platformy CyberSkiller dla szkoły i nauczyciela; – certyfikat bezpiecznej szkoły; – certyfikat Cybersec by CS dla nauczyciela.
W dobie cyfryzacji świadomość cyberbezpieczeństwa jest wyjątkowo ważna, a z biegiem czasu jej posiadanie będzie nieuniknione w bieżącym życiu każdego człowieka.
Wspólnie zadbajmy o cyfrowe bezpieczeństwo.
Zapisy i więcej informacji na stronie CSCS.PL
Zakres wiedzy: Etap 1 konkursu – Świadomość cyberbezpieczeństwa i wiedza ogólna

Etap 2 konkursu – Wiedza teoretyczna dotycząca cyberbezpieczeństwa

Etap 3 konkursu – Umiejętności praktyczne

Jacek Przybyło

nauczyciel przedmiotów zawodowych

Podobne posty

Raport z ewaluacji problemowej w Liceum Ogólnokształcącym

szef

Ławeczki dla młodzieży „u mistrza Paderewskiego”

szef

Życzenia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej

szef
Skip to content