ogłoszenie

Harmonogram pracy zdalnej pedagoga szkolnego

Drodzy Uczniowie, Rodzice!                               

W związku z nauczaniem zdalnym zapraszam do kontaktu na platformie e–dziennik, oraz on–line na platformie Teams w godzinach:

Poniedziałek:     8.40 – 12.00

Wtorek:              8.45 – 11.15

Środa:                 9.40 – 12.20

Czwartek:           8.45 – 11.15

Możliwy również kontakt mailowy pod adresem: sskk3@wp.pl

Informuję, również iż Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ciężkowicach zaprasza wszystkie chętne osoby do skorzystania z bezpłatnej porady psychologa. Konsultacje psychologiczne skierowane są zarówno do osób dorosłych jak i dzieci, oraz młodzieży, a nawet całych rodzin. Spotkania odbywają się w każdą I i III środę miesiąca w godzinach od 14.00 do 19.000 w pokoju nr 4 w budynku Urzędu Gminy Ciężkowice. 

Można również skorzystać z pomocy psychologa dzwoniąc pod numer: 800 12 12 12 w ramach kampanii społecznej Ministerstwa Zdrowia: „Powiedz co czujesz. Zdemaskuj emocje” Jest to wsparcie psychologiczne dla dzieci i młodzieży, a także rodziców                             
i opiekunów. Numer działa przez całą dobę, a połączenie z nim jest bezpłatne. Młodzi ludzie, którzy od zwykłej rozmowy telefonicznej wolą komunikator, mogą skorzystać z czatu dostępnego na stronie internetowej Rzecznika Praw Dziecka link.  

Więcej informacji na: www.gov.pl/opiekapsychologiczna   

httpss://youtu.be/Qh1C3y_jvYM
httpss://youtu.be/1yhoKRdeDGw

                                                                                                Pedagog szkolny, Sabina Cygnar

Podobne posty

Zebranie z rodzicami – 16. 11. 2022 r.

Dyrektor

30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

szef

Program Erasmus+w ramach projektu „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” finansowanego ze środków programu FERS

Dyrektor
Skip to content