konkursy

Szkolny Konkurs Geograficzny

W dniu 27 .05.2022 r. odbył się Szkolny Konkurs Geograficzny w czasie  którego uczniowie wykazywali się znajomością mapy politycznej świata. Udział wzięło 13 uczniów  naszej szkoły. Rywalizacja były zacięta ,wszyscy uczestnicy byli bardzo dobrze przygotowani, ale bezkonkurencyjny okazał się Mikołaj Sowa z klasy II LO, który w czasie 7 minut i 32 sekund wskazał wszystkie 196 państw na świecie. Tuż za nim uplasowali się Adam Zięcina  (klasa II LO) oraz Sebastian Bryndal  (klasa II THI).
Zwycięzcom i uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce!!!

                                                                                                                            Lucyna Burnus- nauczyciel geografii

Podobne posty

Szkolny Konkurs Piosenki Europejskiej

szef

III Międzyszkolny Konkurs Językowy „Zostań Mistrzem Języków Obcych”

Dyrektor

Międzynarodowe potyczki matematyczne w naszej szkole – „Kangur”

szef
Skip to content