akcje i projekty

Szkolna akcja: Dobre Słowo = Dobry Dzień

„Jeśli zobaczysz kogoś bez uśmiechu- daj mu jeden ze swoich”…

W środę 19 października 2022 roku w naszej szkole „u mistrza Paderewskiego” w Ciężkowicach zaroiło się od radosnych spojrzeń, pięknych uśmiechów i promiennych oczu- a wszystko za sprawą szkolnej akcji o powyższym tytule.

Niezmiernie raduje fakt, że po jednym „karteczkowym” dniu – już następnego pojawiły się pytania o kolejną edycję i niepocieszenie z powodu braku karteczek…

Oczywiście odbywać się będzie nie raz, ale trzeba pamiętać, że dobre słowo, komplement, serdeczny uśmiech – może towarzyszyć nam na co dzień w domu, szkole, miejscu pracy… To tylko od nas zależy czy mimo natłoku obowiązków, problemów i niepewności współczesnych czasów zachowamy pogodę ducha.

Tego z serca życzę całej społeczności naszej szkoły. Z serdecznym uśmiechem-

Aneta Kuta, pedagog specjalny

 

Podobne posty

SPRAWDŹ CZY ŁATWO BYĆ EKO NA CO DZIEŃ

Dyrektor

Międzyszkolny Piknik Edukacyjny połączony z uroczystym odsłonięciem muralu 3D

szef

Rzeczywiście wolni – rekolekcje wielkopostne online

szef
Skip to content