konkursy ogłoszenie

Plebiscyt Edukacyjny – Dyrektor 2022 roku

Jestem dyrektorem od przeszło pięciu lat w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Ignacego Jana Paderewskiego w Ciężkowicach – znanej powszechnie szkoły „u mistrza Paderewskiego”. Rozpocząłem drugą kadencję we wrześniu tego roku.
Myśląc kiedyś o pracy na stanowisku dyrektora, miałem jedno na uwadze: móc więcej dla młodzieży, służyć swą pracą dla rozwoju i budowy silnej edukacyjnej marki, budowy „drugiego domu” dla młodzieży, gdzie będą się czuli pewnie; będą pod fachową opieką; będą zdobywali wiedzę i kompetencje w wspierającej atmosferze…
Rodzicom naszych wychowanków serdecznie dziękuję za zgłoszenie do Plebiscytu Edukacyjnego. Wasze uznanie jest dla mnie obok uśmiechu i radości Waszych dzieci najważniejsze zawodowo. Jestem tutaj przecież dla Waszych dzieci.
Jest mi niezwykle miło, że zostałem nominowany w konkursie „Dyrektor Roku 2022”. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie, tak jak kiedyś nominacja młodzieży w Tarnowie do nagrody „Wychowawcy Roku 2009”, bo przecież jeśli ktoś uważa mnie za „nauczyciela – dyrektora na medal”, to znak i dowód, że spełniam swoją misję, realizuję swoją pasję, rozpoczętą dwadzieścia lat temu w Tarnowie – drogę wynikającą z marzenia bycia dla drugiego człowieka, a kontynuowaną od pięciu lat w Ciężkowicach.
Serdecznie dziękuję !!!
To co zobaczycie na zdjęciach nie byłoby możliwe do wprowadzenia, zrealizowania, zbudowania czy zmodernizowania, gdyby nie zaangażowanie wielu ludzi, niesamowita współpraca ze środowiskiem lokalnym, z gronem pedagogicznym, z pracownikami administracji i obsługi oraz rodzicami naszych wychowanków, gdyż część zmian powstała przy wsparciu przyjaciół naszej szkoły. Zdecydowana większość zmian zawdzięcza swą realizację dzięki wsparciu i pomocy Pana Starosty Romana Łucarza oraz Etatowego Członka Zarządu Powiatu Tarnowskiego – na co dzień zajmującego się oświatą Pana Tomasza Stelmacha.
Żeby zagłosować, wyślij SMS o treści: KRH.130 na numer 7303
Józef Parys, dyrektor szkoły

Podobne posty

Rekolekcje Wielkopostne

Dyrektor

Zachęcam do wzięcia udziału w organizowanych w najbliższym czasie konkursach z języka niemieckiego.

szef

Dwa trzecie miejsca w Powiatowym konkursie o Józefie Piłsudskim

szef
Skip to content