nagrody i dyplomy uroczystości pozaszkolne

Powiatowy Dzień Komisji Edukacji Narodowej – Centrum Sztuki Mościce

Powiatowy Dzień Komisji Edukacji Narodowej połączony z piękną rocznicą 50 – lecia SOSW Wierzchosławice – Dwudniaki w Centrum Sztuki Mościce.
Gratuluję Pani Jolancie Mastalskiej, która odebrała NAGRODĘ STAROSTY z rąk samego Pana Starosty Romana Łucarza! Przeogromna praca Pani Jolanty Mastalskiej dzisiaj została doceniona i na forum powiatowym uwypuklona.
Wyrażam wdzięczność za NAGRODĘ STAROSTY, którą odebrałem z rąk Pana Starosty Romana Łucarza. Jest ona dla mnie potwierdzeniem zaufania, wsparcia dla szkoły, którą reprezentuję tj. „u mistrza Paderewskiego” w Ciężkowicach, jest dowodem, jednocześnie aprobatą i zgodą na kierunek, który realizuję w naszej powiatowej szkole. Dziękuję za każde słowo wsparcia, za olbrzymie inwestycje, które wcielamy w życie od siedmiu lat w ZSOiZ Ciężkowice.
Gratuluję również Pani Weronice Piekarz oraz Pani Aleksandrze Łaś, które dzisiaj odebrały w Krakowie odznaczenia tj. BRĄZOWY MEDAL ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ oraz ZŁOTY MEDAL ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ z rąk II Wicewojewody Pana Mateusza Małodzińskiego oraz Małopolskiego Wicekuratora Oświaty Pani Haliny Cimer! Wasza długoletnia praca dzisiaj została uhonorowana nadaniem za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa, w służbie Najjaśniejszej Rzeczypospolitej.
Rozpoczynamy czas refleksji na temat edukacji, zawodu nauczycielskiego, pracy tych wszystkich, bez których szkoła nie mogłaby funkcjonować tj. pracowników administracji i obsługi szkoły. Patrzymy z ufnością w przyszłość wierząc, że miejsce edukacji, kształtowania nowego pokolenia jest na czołowym miejscu we współczesnym społeczeństwie jest fundamentem nowego pokolenia.
Już jutro NAGRODY DYREKTORA dla pedagogów oraz pracowników administracji i obsługi szkoły „u mistrza Paderewskiego” w Ciężkowicach. Wszystkich pedagogów, pracowników administracji i obsługi oraz Was nasi wychowankowie zapraszam na jutrzejszą uroczystość, która odbędzie się na godzinie wychowawczej.
Wspominam swoich pedagogów, nauczycieli, profesorów oraz księży, myślę o rodzicach którzy pomogli mi stać się tym, kim dzisiaj jestem. Dziękuję. Wy także za tym stoicie moi drodzy z naszej społeczności „u mistrza Paderewskiego” w Ciężkowicach. Jesteście Wielcy. Dziękuję.
Józef Parys, dyrektor szkoły

Podobne posty

Koncert dla nauczycieli, pracowników szkoły i emerytów

szef

Wystawa Instytutu Pamięci Narodowej „Ojcowie Niepodległej” już w Ciężkowicach

szef

XXI Zlot Niepodległościowy ,,Łowczówek 2019”

szef
Skip to content