ogłoszenia

Najlepsi w Powiecie Tarnowskim – Perspektywy 2018

Złota Tarcza dla Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. I. J. Paderewskiego w Ciężkowicach w rankingu Perspektywy 2018.

W tegorocznym rankingu Perspektywy 2018 Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. I. J. Paderewskiego w Ciężkowicach w województwie małopolskim uplasowało się na 9 pozycji, w skali kraju jest to miejsce 57 i równocześnie jest to szkoła najwyżej sklasyfikowana z terenu Powiatu Tarnowskiego. Ten wynik jest odzwierciedleniem ogromu wysiłku i pracy włożonej przez uczniów naszej szkoły. To ich zaangażowanie i rzetelne podejście do obowiązków szkolnych dało przełożenie na sukces w rankingu Perspektywy 2018 i sięgnięcie przez naszą szkołę po „Złotą Tarczę – Najlepsze Technika w Polsce, Perspektywy 2018”. Pragnę również zaznaczyć, że osiągnięcie tego wysokiego wyniku i zajęcie 9 miejsca w województwie małopolskim było możliwe również dzięki zaangażowaniu i wysiłkowi włożonemu przez nauczycieli naszej szkoły w przygotowywanie uczniów do egzaminów zawodowych, maturalnych i olimpiad oraz zdobywanie przez nich kompetencji potrzebnych w świecie do którego zmierzają. Tegoroczny sukces jest dla nas potwierdzeniem, że praca przynosi wymierne efekty, zarówno dla uczniów jak i nauczycieli. Na koniec przypomnę, że nasza szkoła w zeszłym roku otrzymała „Srebrną Tarczę – Najlepsze Technika w Polsce, Perspektywy 2017 zajmując w województwie małopolskim 22 miejsce. Będąc w merytorycznych rankingach tak wysoko, kładąc również nacisk na aspekt wychowawczy mam nadzieję, że młodzież klas trzecich gimnazjalnych z terenu Pogórza Ciężkowickiego i szerzej będzie brała te elementy pod uwagę wybierając dla siebie szkołę. U mistrza Paderewskiego tj. w naszej szkole w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych i. I. J. Paderewskiego w Ciężkowicach młodzież może spotkać miłą rodzinną atmosferę, zaangażowanych nauczycieli w swą pracę, może poznać wielu ciekawych ludzi, rozwinąć się zarówno w kierunku przez siebie wybranym jak również w ramach zajęć pozalekcyjnych. Serdecznie Was zapraszamy.

 Zobacz ranking Techników w Małopolsce

 mgr Józef Parys
dyrektor szkoły

Budynek szkoły i uczniowie 2018 -1

Podobne posty

Wytyczne dotyczące organizowania i przeprowadzenia egzaminu zawodowego w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. I. J. Paderewskiego w Ciężkowicach w 2020 roku.

szef

Publikacja list uczniów zakwalifikowanych do poszczególnych szkół i oddziałów

szef

Spoty reklamowe naszej szkoły w Radio!

szef
Skip to content