konkursy Ogłoszenia

Konkurs – Żołnierze Wyklęci – Krzyżówka dla wytrwałych!

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w konkursie dla wytrwałych – KRZYŻÓWKA – towarzyszącego obchodom Tygodnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w naszej szkole.

Krzyżówka – Żołnierze Wyklęci – 2018

Regulamin Konkursu na rozwiązanie krzyżówki o Żołnierzach Wyklętych 
§ 1. Krzyżówka skierowana jest do wszystkich uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. I. J. Paderewskiego w Ciężkowicach oraz Gimnazjów i Szkół Podstawowych Pogórza Ciężkowickiego. Nagrodzone zostaną trzy osoby z ZSOiZ oraz trzy osoby z Gimnazjów i Szkół Podstawowych Pogórza Ciężkowickiego.
§ 2. Czas zakończenia konkursu: 6 marca 2018 roku do godziny 15:00.
§ 3. Wydrukowaną krzyżówkę z poprawnie zapisanymi odpowiedziami oraz hasłem należy przynieść do sekretariatu szkoły lub wysłać skan z opisem na adres: sekretariat.zsoiz@interia.pl
§ 4. Kartka powinna być podpisana czytelnie (imię i nazwisko, nazwa szkoły) z zapisaną datą oraz godziną oddania krzyżówki.
§ 5. Na terenie naszej szkoły w dniach 26.02. – 06.03. 2018 roku znajdziesz przyklejone lub przypięte kartki z 31 pytaniami do krzyżówki.
§ 6. Kartki z pytaniami są ponumerowane tak jak w krzyżówce w zapisie: poziomo, pionowo.
§ 7. Odpowiedzi musisz odnaleźć sam.
§ 8. Liczy się czas. Zostaną nagrodzone pierwsze trzy osoby z ZSOiZ oraz pierwsze trzy osoby z Gimnazjów i Szkół Podstawowych Pogórza Ciężkowickiego.

Zabaw się w detektywa i wygraj cenne książkowe nagrody!!!

mgr Józef Parys
dyrektor szkoły

Podobne posty

Nauka zdalna i hybrydowa dla uczniów szkół ponadpodstawowych – zmiany w funkcjonowaniu szkół od poniedziałku 19 października 2020 r.

szef

Andrzejki 2020

szef

Orszak Trzech Króli w Ciężkowicach

szef
Skip to content