sport

II miejsce naszych siatkarek

Mistrzostwa Powiatu Tarnowskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych

 

Dnia 27 lutego 2018 roku w Gromniku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Tarnowskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Informujemy, że nasza szkolna reprezentacja w tych rozgrywkach zajęła II miejsce.

Mimo nieudanego początku rywalizacji, dziewczęta w końcowej fazie turnieju wzniosły się na wyżyny swoich  wolicjonalno-psychicznych możliwości (bo wszystko w tych zawodach zależało od  sfery mentalnej) i przechyliły szalę rywalizacji na swoją korzyść. Dało to doskonałe miejsce w klasyfikacji końcowej.

Na uwagę zasługuje fakt, że trzon reprezentacji stanowią uczennice z pierwszych klas.  Cenną rzeczą jest to, że bez doświadczenia i wyrobionej odporności psychicznej, dziewczęta poradziły sobie znakomicie. Końcowy wynik pokazuje również, że uczennice posiadają  już niemałe umiejętności siatkarskie. 

Przy dalszej chęci rozwoju i systematycznej pracy na treningach można przypuszczać, że dziewczyny będą nam dostarczać jeszcze wiele powodów do dumy…  

Skład drużyny:  Agnieszka Pres (K), Beata Wiejaczka, Karolina Migoń, Joanna Osysko, Katarzyna Ciepielowska, Klaudia Jasińska, Paulina Jeż, Katarzyna Nowak. Opiekunem drużyny był mgr Wojciech Pater. Szczególne podziękowania kierowane są do pani mgr Katarzyny Jezierskiej za merytoryczną pomoc na ławce trenerskiej.

 Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: ZSOiZ Gromnik

II miejsce: Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. I.J. Paderewskiego w Ciężkowicach

III miejsce: CKZiU Tuchów

IV miejsce: LO Tuchów

 

mgr Wojciech Pater
nauczyciel wychowania fizycznego

 

no images were found

Podobne posty

Program „Klub” 2018 w Uczniowskim Klubie Sportowym „Cieszko”

szef

II miejsce w biegach przełajowych

szef

Nasi uczniowie znów na podium

szef
Skip to content