goście i prelekcje

Młodzież z Brzozowej w murach naszej szkoły

We wtorek 25 września 2018 roku odwiedzili naszą szkołę uczniowie klasy VI, VII i VIII ze Szkoły Podstawowej w Brzozowej wraz z opiekunami. Szkoła imienia Paderewskiego była jednym z punktów wycieczki tamtejszej młodzieży. Wcześniej  zwiedzili dworek Paderewskiego, usiedli na ławeczce poświęconej tej wybitnej postaci, by wreszcie móc zawitać w progi naszej szkoły, gdzie znajduje  się piękny mural przedstawiający mistrza Paderewskiego. Celem  ich wizyty było zapoznanie się z budynkiem szkolnym, atmosferą  panującą w szkole, pracą uczniów podczas zajęć praktycznych. Na początku trochę nieśmiało, ale z dużym zaciekawieniem dzieci słuchały historii muralu opowiedzianej przez Dyrektora Szkoły Józefa Parysa. Potem zwiedziły niektóre  pracownie między innymi historyczną, biologiczną, fryzjerską i gastronomiczną. Na zakończenie goście otrzymali pamiątkowe kartki przedstawiające postać Paderewskiego.

Zobacz relację ze strony Szkoły Podstawowej z Brzozowej: Relacja SP w Brzozowej
Zobacz relację fotograficzną Szkoły Podstawowej z Brzozowej: Relacja fotograficzna SP w Brzozowej

 

 

 

Beata Porębska
nauczyciel języka polskiego

 

Podobne posty

Spotkanie z księdzem Pawłem Żurowskim

szef

Mikołajki u mistrza Paderewskiego

szef

„Gdzie społeczność, tam prawo” – spotkanie z mec. Tomaszem Walczakiem

szef
Skip to content