konkursy

Nasza uczennica wygrała konkurs fryzjerski

Dnia 30 kwietnia 2019 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Ignacego Jana Paderewskiego w Ciężkowicach odbył się I Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski „Fryzury pin-up girl” Wzięło w nim udział 7 uczestniczek, które wykonywały fryzurę, makijaż i stylizację z lat 40-60-tych XX wieku, na modelkach.

Szkoły, które brały udział w konkursie:

– Zespół Szkół Technicznych  im. Wincentego Pola w Gorlicach,
– Zespół Szkół Techniczno – Zawodowych w Tarnowie,
– Zespół Szkół Niepublicznych w Tarnowie,
– Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Ignacego Jana Paderewskiego w Ciężkowicach.

Jury stanowiła grupa nauczycieli opiekunów z szkół biorących udział w konkursie. Wszystkie uczestniczki poradziły sobie wspaniałe, w związku z czym jury miało nie lada problem z wyborem tej najlepszej stylizacji.

I miejsce zajęła Dominika Ciurej z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Ignacego Jana Paderewskiego w Ciężkowicach,
II miejsce zajęła Aleksandra Starzyk z Zespołu Szkół Techniczno – Zawodowych w Tarnowie,
III miejsce zajęła Oliwia Dąbrowska z Zespołu Szkół Technicznych w Gorlicach.

Wyróżnienie otrzymała Wiktoria Helizon z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Ignacego Jana Paderewskiego w Ciężkowicach.

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Ignacego Jana Paderewskiego powiedział: „Każda rywalizacja w ramach konkursów dotyczących praktycznego wykorzystania zdobytej wiedzy w szkole jest dla uczniów, nie tylko swoistego rodzaju emocjonalnym przeżyciem związanym z współzawodnictwem, ale także dodatkowym doświadczeniem utrwalającym pewne nawyki wypracowane podczas zajęć w szkole. Pierwsza edycja: I Międzyszkolnego Konkursu Fryzjerskiego „Fryzury pin-up girl” dzięki profesjonalnemu  przygotowaniu nauczycieli tj. Katarzyny Gut i Weroniki Piekarz mam taką nadzieję wpisze się na trwałe w kalendarz organizowanych konkursów na terenie naszej szkoły. Tym bardziej, że technik usług fryzjerskich  – jeden z zawodów do którego przygotowywani są uczniowie ze szkoły u mistrza Paderewskiego cieszy się dużą popularnością a jakość nauczania jest na bardzo wysokim poziomie. Ponadto śmiem stwierdzić, że nasza pracownia fryzjerska prawdopodobnie należy do grona tych najlepiej doposażonych i przygotowanych do  nauki praktycznej zawodu.”

Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję konkursu, a wszystkim uczestniczkom tegorocznej edycji serdecznie gratulujemy.

Weronika Piekarz
nauczyciel przedmiotów zawodowych

 

no images were found

 

Podobne posty

Mistrzynie fryzjerstwa u mistrza Paderewskiego

szef

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy i Praktycznych Umiejętności w Dziedzinie Cyberbezpieczeństwa – „CyberSkiller Challenge Poland”

szef

Szkolny Konkurs Piosenki Europejskiej

szef
Skip to content