sport

Towarzyski mecz uczniowie vs nauczyciele

Dnia 29 maja w naszej szkole odbył się turniej siatkarski rozegrany między uczniami naszej szkoły w składzie: Jakub Burkot, Szymon Skoczeń, Mateusz Średniawa, Bartłomiej Kruczek, Bernadeta Szczerba, Natalia Górecka, Natalia Wojtaczka, Kamil Kapałka, Marcin Kasztelewicz, Paulina Szczepanek z nauczycielami w składzie: p. Józef Parys(K), p. Tomasz Bochenek , p. Renata Kiełbasa , p. Karolina Iwaniec , p. Andrzej Burnus , p. Katarzyna Jezierska .

Gra była zacięta, uczniowie walczyli do końca pomimo kontuzji niektórych naszych kolegów. Dużym zaskoczeniem dla uczniów był wysoki poziom gry nauczycieli, którzy świetnie sobie poradzili. Mecz wywołał dużo emocji nie tylko dla uczestników lecz również dla widowni,która dzielnie wspierała swoich kolegów i nauczycieli.

Sędziował uczeń klasy 1 liceum Jacek Wantuch a całe wydarzenie komentował p.Wojciech Pater – nauczyciel wychowania fizycznego. Wygrała drużyna nauczycieli wynikiem 3:0.

W czerwcu planowany jest następny turniej,  który na pewno wygrają już uczniowie.

Justyna Gucwa
uczennica klasy 1 LO

no images were found

Podobne posty

II miejsce naszych siatkarzy

szef

Białe szaleństwo

szef

Sprawozdanie z VI Szkolnego Turnieju Tenisa Stołowego

szef
Skip to content