ogłoszenia

Agnieszka potrzebuje naszej pomocy!!!

W poniedziałek 7 października 2019 roku w naszej szkole odbędzie się zbiórka pieniędzy, by wspomóc chorą na nowotwór płuca naszą absolwentkę. Pani Agnieszka była słuchaczką szkoły policealnej Terapeuta Zajęciowy. Dała się poznać jako osoba o niezwykłym charakterze i wielkiej życzliwości dla ludzi. Utalentowana artystycznie zawsze wspierała pomocą naszą szkołę przy różnych projektach. Jest to osoba o takiej determinacji i sile walki, że mimo diagnozy wyróżniająco zdała egzaminy zawodowe. Potrzebuje pieniędzy na kosztowną terapię, która daje nadzieję. Nie bądźmy obojętni i pomóżmy!!!

Pani Agnieszka mówił o sobie: „Lek, który uratuje mi życie, nie zostanie zrefundowany — ta informacja była ciosem. Po nim, po tak ciężkiej walce z rakiem, jeszcze trudniej się podnieść… Wydaliśmy z rodziną już wszystkie pieniądze na leczenie. Każdy dzień bez leczenia powoduje dynamiczny rozwój raka, który doprowadzi mnie do szybkiej śmierci… Mam dopiero 42 lata, cudownego męża, wspaniałych synów. Pracuję z niepełnosprawnymi osobami… Dla nich wszystkich chcę, muszę żyć. Proszę o pomoc, bo tylko to mi zostało…”

Więcej informacji: httpss://www.siepomaga.pl/zycie-agi

Drodzy uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, sympatycy szkoły „u mistrza Paderewskiego” pomóżmy. Wesprzyjmy naszą absolwentkę podczas zbiórki 7 października 2019 roku lub dokonując wpłaty przez siepomaga.

Józef Parys
dyrektor szkoły

Podobne posty

Harmonogram pracy zdalnej…

szef

Dofinansowanie projektu „Mistrzowie w zawodzie II”

Dyrektor

Komunikat w sprawie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021

szef
Skip to content