zabawy

Otrzęsiny klas I

W dniu 10 października 2019 odbyły się Otrzęsiny klas pierwszych Liceum Ogólnokształcącego oraz Technikum Usług Fryzjerskich, Żywienia, Hotelarskiego i Informatycznego. Uczniowie dobrze się bawili gdy sprawdzano ich kreatywność, sprawność fizyczną, umiejętności plastyczne i muzyczne, znajomość matematyki. Znalazło się też zadanie dla wychowawców.  Nagrodą dla wygranej klasy był Voucher dla tygodniowych niezapowiedzianych kartkówek i odpowiedzi w dniach 11. 10. 2019 r. – 17. 10. 2019 r. Szczęśliwymi zwycięzcami tego vouchera została klasa I LO. Serdecznie im gratulujemy. Poprzez przeprowadzone próby udowodnili, że zasługują na to, by stać się członkami naszej szkolnej społeczności. Po otrzęsinach odbyła się dyskoteka szkolna dla wszystkich uczniów naszej szkoły.

Katarzyna Gut
nauczyciel przedmiotów zawodowych fryzjerskich

no images were found

Podobne posty

OTRZĘSINY

szef

Szkolny Konkurs Piosenki Europejskiej

szef

Kopciuszek zawitał do szkoły „u mistrza Paderewskiego”

szef
Skip to content