Ogłoszenia

Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych

Szanowni Rodzice
Droga Młodzieży – Tegoroczni Absolwenci Szkoły „u mistrza Paderewskiego” w Ciężkowicach

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną w Polsce zakończenie roku szkolnego dla klas maturalnych odbędzie się w dwóch etapach. Pierwszy etap będzie miła miejsce 24 kwietnia 2020 roku, drugi 1 września 2020 roku.

Niestety w najbliższy piątek nie zobaczymy się w murach naszej szkoły „u mistrza Paderewskiego”. Rozwiązanie, które podaję zostało skonsultowane z Waszymi przedstawicielami – uczniami klas maturalnych – wychowawcy nie zgłaszali dodatkowych propozycji – i staje naprzeciw naszemu i Waszemu pragnieniu, by być razem w tych ważnych dla Was chwilach związanych z końcem roku szkolnego – z końcem szkolnego etapu w Waszym życiu.

24 kwietnia 2020 roku będzie można odebrać świadectwo w szkole w godzinach od 8:00 do 13:30. Proszę o zachowanie odpowiedniej odległości od siebie przed szkołą. Świadectwo będzie wydane Wam przez Panią Starszą Referent w obecności Wicedyrektora Szkoły. Proszę o przyniesienie ze sobą długopisu do podpisania wymaganych dokumentów. Ponadto o złożenie zaległych książek w reklamówce (każdą ilość). Reklamówkę proszę podpisać imieniem i nazwiskiem oraz dopisać klasę. Zwrotowi podlegają także klucz do szafki w szatni względnie dodatkowe rzeczy, które otrzymaliście czasowo ze szkoły.

Zakończenie roku szkolnego odbędzie się w Teams o godzinie 14:00. Młodzież z klasy trzeciej zaprezentuje Wam krótki nietypowy program artystyczny przygotowany na tę okoliczność.

Msza Święta na zakończenie roku będzie transmitowana o godzinie 15:00 z Sanktuarium Pana Jezusa Miłosiernego i św. Andrzeja Apostoła w Ciężkowicach. Proszę o zachowanie ostrożności, rozwagi i odpowiedzialności i jeżeli jest Waszą wolą uczestniczyć w Mszy Świętej na zakończenie roku, proszę o uczestnictwo za pomocą łączy internetowych: httpss://www.facebook.com/parafia.ciezkowice/

Jeżeli wszystkie aspekty związane z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się COVID-19 zostaną rozwiązane to 1 września 2020 roku dokonamy uroczystego pożegnania Was naszych drogich tegorocznych absolwentów z wręczeniem nagród oraz dyplomów. Po części uroczystej będziecie mogli się spotkać w salach lekcyjnych z wychowawcami i dyrekcją szkoły.

Pragnę Was zapewnić, że po zakończeniu uroczystości i po rozejściu się do domów zawsze będziecie mile widzianymi gośćmi w murach naszej wspólnej szkoły – szkoły w której na pierwszym miejscu zawsze jest i będzie dobro uczniów.

Wpłatę na Radę Rodziców można dokonać przelewem na konto Rady Rodziców w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Ignacego Jana Paderewskiego (40 zł): 24 8591 0007 0291 0350 1629 0001
w opisie przelewu proszę o zapis: Nazwisko i Imię , Klasa

Dziękuję wychowawcom za zajęcie się tematem pamiątki dla szkoły i Waszych młodszych kolegów. W tym roku to sofa trzyosobowa i dwa stoliki na pierwsze piętro. Rada Rodziców zakupi dwa kolejne dając nam drugą przestrzeń do spędzenia mile przerw przez naszych wychowanków.

Pieniądze na sofę jeżeli potwierdzacie Waszą chęć wsparcia Szkoły proszę byście przelewali na konto Rady Rodziców: 24 8591 0007 0291 0350 1629 0001
z opisem: Sofa na pierwsze piętro – pamiątka dla szkoły od 4THI i 4 TŻF.

Józef Parys
dyrektor szkoły

Podobne posty

Zebranie z rodzicami

szef

Maturalne drogi 2021…

szef

„Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie.” J 11, 25

szef
Skip to content