Ogłoszenia uroczystości pozaszkolne

Otwarcie Parku zdrojowego w Ciężkowicach

Miałem zaszczyt być obecnym podczas bardzo ważnego wydarzenia dla Miasta i Gminy Ciężkowice. Park Zdrojowy im. Burmistrza Zbigniewa Jurkiewicza został uroczyście otwarty. Tablicę pamiątkową znajdującą się tuż przy wejściu, z wizerunkiem patrona i równocześnie inicjatora powstania Parku Zdrojowego odsłoniły Grażyna Jurkiewicz – żona, Jowita Jurkiewicz- Drąg – córka oraz wnuki Pana Burmistrza Zbigniewa Jurkiewicza Julian i Ksawery.

Podczas uroczystości obecność zaznaczyła również nasza szkolna społeczność „u mistrza Paderewskiego”  z Ciężkowic. Poczęstunek dla gości przygotowali nasi uczniowie i nauczyciele (Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych). Obsługę zapewniły uczennice i nauczyciele (Technikum Hotelarskie). 

Drogie Panie Profesorki, Wspaniała młodzieży 

DZIĘKUJĘ ZA WASZĄ PRACĘ I ZAANGAŻOWANIE.

Był to wkład naszej społeczności w oddanie hołdu przyjacielowi szkoły „u mistrza Paderewskiego” w Ciężkowicach Panu Burmistrzowi Zbigniewowi Jurkiewiczowi oraz wyraz naszego przywiązania do naszej małej Ojczyzny i równocześnie służba dla Polski 

✅Gmina Ciężkowice i cały Region Tarnowski zyskały tym samym nową atrakcję turystyczną.

✅Park Zdrojowy to powierzchnia ponad 6 hektarów, na której powstały m.in. ogród sensoryczny, baseny do hydroterapii, strefa dla dzieci czy tężnia solankowa.

Józef Parys

Podobne posty

Termomodernizacja naszej szkoły dziś rusza! Winda już blisko!

szef

O człowieku świadczą jego czyny nie słowa – #KOMÓRKOMANIA

szef

Przystanek Historia – IPN Kraków – wręczenie certyfikatów

szef
Skip to content