ogłoszenie

Dodatkowe zajęcia i zakupy w ramach projektu „Mój rozwój- moja przyszłość II”

Miło jest mi poinformować, że złożony przez nas wniosek o dodatkowe zajęcia
i związane z nimi zakupy został pozytywnie rozpatrzony. W najbliższym czasie nasza szkoła wzbogaci się w dodatkowy sprzęt, licencje i wyposażenie a uczniowie będą mogli uczestniczyć w nowych atrakcyjnych zajęciach.

Będzie to koło naukowe z matematyki z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości do którego zostaną zakupione AR – google VR (8 szt.) oraz ich licencja (obejmująca wiele przedmiotów m. in. matematykę, biologię, geografię, fizykę, chemię).

Drugi rodzaj zajęć to koło naukowe z rozwijania umiejętności uczenia się. Zajęcia te prowadzone będą prowadzone w strefie sprzyjającej uczeniu się. W naszej szkole będzie
to wydzielona przestrzeń korytarza, wzbogacona w fototapetę, kanapy, fotele itp. Strefa ta ma stanowić tzw. strefę chillout, gdzie uczniowie będą mogli spędzać czas w oczekiwaniu na autobus, na przerwach i w innym wolnym czasie.

Dodatkowo przyznany nam został wyjazd edukacyjny z chemii. Będzie to wycieczka do Królewskiej Kopalni Soli w Wieliczce i firmy produkującej kosmetyki.

Szkolny lider projektu

Lucyna Burnus

Podobne posty

Obchody Święta Niepodległości

szef

STYPENDIUM NA ROK SZKOLNY 2021/2022

szef

Zarządzenie nr 39/2021

szef
Skip to content