ogłoszenie

Zebranie z rodzicami klas pierwszych – 31. 08. 2022 r.

Szanowni Państwo, Mamy i Ojcowie naszych pierwszoklasistów!

Serdecznie zapraszam na dzień 31 sierpnia 2022 roku na godzinę 1500 na hol na drugie piętro na spotkanie z Dyrektorem Szkoły. Będzie to nasz pierwsze spotkanie, na którym przede wszystkim wyrazić będę chciał swoje i całej społeczności szkoły „u mistrza Paderewskiego” podziękowanie za wybór naszej szkoły. Następnie po krótkim przedstawieniu bieżących spraw między innymi dotyczących ubezpieczenia na rok szkolny 2022/2023 zostanie zaprezentowane o godzinie 1530 przedstawienie przygotowane przez naszą młodzież pt.: „Śluby panieńskie” Aleksandra Fredry. Będzie to wkład naszej młodzieży w powitanie Państwa w murach naszej szkoły. Po przedstawieniu odbędą się zebrania z wychowawcami klas.

,,Szkoła przygotowuje uczniów do podejmowania nauki na kolejnym etapie kształcenia i do podejmowania pracy w zawodach i specjalnościach wymagających kwalifikacji na poziomie wykształcenia średniego. Szkoła […] promuje zachowania i postępowania godne młodego Polaka, promuje zachowania prospołeczne, altruistyczne i wolontarystyczne, szanuje poglądy i przekonania uczniów, dbając jednocześnie o maksymalne wykorzystanieMając za Patrona Ignacego Jana Paderewskiego, pianistę, kompozytora, działacza społecznego i męża stanu, który jako premier i minister spraw zagranicznych podpisał w imieniu Polski traktat wersalski, społeczność szkolna realizuje swe zadania w zgodzie z mottem mistrza: Najważniejszą rzeczą w życiu jest świadomość spełnienia obowiązku.”  Statut ZSOiZ w Ciężkowicach

Zebranie Rady Rodziców Szkoły odbędzie się 13 września 2022 roku o godzinie 1630 w sali 302.

Program zebrania:
1. Spotkanie Rady Rodziców Szkoły z Dyrektorem Szkoły – 1500
2. Przestawienie teatralne pt.: „Śluby panieńskie” – 1530
3. Spotkanie z wychowawcami klas.

Harmonogram spotkań rodziców z wychowawcami:

Klasa I TI – sala 209 – wychowawca: Sylwia Gaj,

Klasa I THI – sala 306 – wychowawca: Lucyna Burnus,

Klasa I TŻF – sala 203 – wychowawca: Weronika Piekarz,

Klasa I BSI – sala 302 – wychowawca: Justyna Martyna.

 

Wpłatę na Radę Rodziców będzie można dokonać przelewem na konto Rady Rodziców w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Ignacego Jana Paderewskiego: 24 8591 0007 0291 0350 1629 0001.W opisie przelewu proszę o zapis: Nazwisko i imię , klasa

Józef Parysdyrektor szkoły

Podobne posty

Ogłoszenie dla uczestników Kursu prawa Jazdy kategorii B w ramach projektu „Mistrzowie w zawodzie”

szef

Wideokonferencja online z firmą Gate-Software z Tarnowa

szef

Dyżury doradcy zawodowego

szef
Skip to content