uroczystości szkolne

Zakończenie roku szkolnego 2023/24 !

Po 10 miesiącach wytężonej pracy nadszedł czas odpoczynku i upragnionych wakacji. Społeczność szkoły “u mistrza Paderewskiego” uroczyście celebrowała ten wyjątkowy dzień.  Po mszy świętej, odbyła się  akademia przygotowana przez młodzież pod czujnym okiem pani Justyny Martyny w budynku ZSOiZ w Ciężkowicach, na której  pożegnaliśmy  uczniów  kończących branżową szkołę I stopnia.

Po części artystycznej głos zabrali przedstawiciele Uczniów  oraz Rodziców. Następnie uroczystość zakończenia roku w zastępstwie za pana Dyrektora Józefa Parysa poprowadziła pani Wicedyrektor Beata Porębska. Pani Wicedyrektor pogratulowała uczniom klasy III branżowej ukończenia szkoły. Podkreśliła, że praca z nimi stanowiła dla nauczycieli wyzwanie ale i ogromną przyjemność. Słowa uznania i podziękowania pani Wicedyrektor przekazała również Rodzicom, Nauczycielom oraz Pracownikom Szkoły. Ze szczególnym apelem zwróciła się do Uczniów, aby pamiętali, że każdy z nich jest niepowtarzalnym, wyjątkowym młodym człowiekiem o nieograniczonych możliwościach. Ta świadomość ma im dać siłę w pokonywaniu przeciwności losu, pewność siebie, a przede wszystkim satysfakcję z własnych osiągnięć.

Następnie miała miejsce ceremonia rozdania Złotych, Srebrnych i Brązowych Tarcz. Nie zabrakło nagród za bardzo dobre wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe,100% frekwencję oraz udział w różnorakich konkursach. Swoją obecnością zaszczycili nas rodzice wyróżniających się w nauce uczniów. Pani Wicedyrektor wręczyła im listy gratulacyjne, podkreślając jak ogromna jest rola wspierającego rodzica  w wychowaniu i rozwoju każdego dziecka.  Po akademii uczniowie poszczególnych klas spotkali się ze swymi wychowawcami . Tam nastąpiło rozdanie świadectw.

Kolejny rok za nami. Wszystkim serdecznie gratulujemy! Życzymy Wam   bezpiecznego, udanego wypoczynku. Nabierajcie sił, dbajcie o siebie a po wakacjach wracajcie  do szkoły “ u mistrza Paderewskiego” uśmiechnięci i szczęśliwi.

             Agnieszka Gucwa, nauczyciel  j. polskiego

 

Podobne posty

Zakończenie roku w szkole

szef

 Bal Studniówkowy 2018

szef

Witamy w szkole!

szef
Skip to content