akcje i projekty

Warsztaty profilaktyczne dotyczące uzależnień

25 października (środa) w naszej szkole odbyły się warsztaty profilaktyczne, których celem było zapoznanie uczniów z mechanizmami uzależnienia i możliwościami leczenia, a także przygotowanie młodzieży do podejmowania samodzielnych decyzji odnoszących się do sięgania po substancje psychoaktywne. Oprócz tematów dotyczących profilaktyki uzależnień młodzież analizowała zagadnienia dotyczące zdrowego stylu życia,  bezpieczeństwa w ruchu drogowym, zwłaszcza jeśli chodzi o kierowanie samochodem pod wpływem alkoholu. Warsztaty prowadziły: Panie Anna Nasadka, Wiesława Pyzik i Michalina Cich z Oddziału Rejonowego PCK.

Podobne posty

O człowieku świadczą jego czyny nie słowa – #KOMÓRKOMANIA

szef

RDN – Słowo za Słowo – o naszej szkole „u mistrza Paderewskiego”

szef

Warsztaty folklorystyczne

szef
Skip to content