uroczystości szkolne zabawy

 Bal Studniówkowy 2018

„Zawżdy tak to bywało,
  gdy sto dni nauk zostało,
  wielce godni żakowie 
  biesiadowali na zdrowie”
 
 
 Bal Studniówkowy tegorocznych maturzystów odbył się 20 stycznia 2018 roku w Restauracji „Zajazd Ostoja” w Bobowej. Ten ważny dla nas wieczór spędziliśmy w gronie naszych partnerek, koleżanek, kolegów z klas maturalnych IV TŻF, IV THI, III LO,  rodziców oraz wychowawców i nauczycieli. Pan dyrektor Józef Parys otwierając bal powiedział:

„[…] Za 104 dni staniecie u progu Szkoły tuż przed rozpoczęciem pierwszego egzaminu maturalnego. Studniówka jest ostatnim dzwonkiem wzywającym do wytężonej pracy, do nauki. To także przepustka w bramie do dorosłości, która zamyka poprzedni etap Waszego życia – etap młodzieńczej beztroski. […] Po czym zakończył mówiąc: Życzę, aby przez cały dzisiejszy bal panowała wspaniała atmosfera, a uśmiech nie znikał z naszych twarzy! Życzę Wam wspaniałej zabawy do samego rana. Życzę Wam udanego ostatniego etapu przygotowań i jak najlepszych wyników z egzaminów maturalnych. Życzę Wam dobrych wyborów w życiu, takich których konsekwencją będzie spełnienie, szczęście, radość i rozwijanie swych pasji. Na zawsze zapamiętajcie naszą, Waszą szkołę o której mówcie tylko dobrze. To tu bowiem kształtowały się Wasze młodzieńcze charaktery.”

Bal rozpoczęliśmy staropolskim reprezentacyjnym tańcem narodowym tj. Polonezem. Później  po chwili znaleźliśmy się na parkiecie gdzie wraz z zespołem muzycznym Ex-time bawiliśmy się do białego rana. Jesteśmy przekonani, że każdy będzie mile wspominać tę wyjątkową i jedyną w swoim rodzaju noc!

 Tomasz Włudyka
klasa IV TŻF

no images were found

Podobne posty

Witamy w szkole!

szef

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 – nadzwyczajnego roku szkolnego „u mistrza Paderewskiego” w Ciężkowicach.

szef

XVIII Dzień Papieski – u mistrza Paderewskiego

szef
Skip to content