uroczystości szkolne zabawy

Przedstawienie ,,Brzydkie kaczątko”oraz zabawa mikołajkowa dla dzieci

12 stycznia 2019 roku odbyło się spotkanie dzieci i rodziców pracujących w szkole ,,u mistrza Paderewskiego” (nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi). Na początku mogliśmy być świadkami ogromu pracy jaką włożyła nasza młodzież w przygotowanie  przedstawienia – bajki ,,Brzydkie kaczątko” dla dzieci tych, którzy im towarzyszą w drodze do dorosłości, edukują oraz przekazują wartości, na których warto budować przyszłość.

Pracę nad przygotowaniem bajki dla najmłodszych podjęli się uczniowie z klas: I TŻF, I THI, II T, III TUF.

Po bajce przyszedł czas na poczęstunek dla wszystkich przybyłych (dzieci, rodzice, młodzież) oraz krótką zabawę, na której była świetna atmosfera, liczne atrakcje i dużo radości. Można było zauważyć, że pracownicy naszej szkoły w towarzystwie swoich dzieci stają się bardziej bliscy młodzieży dla której pracują.

Dziękuję wszystkim za udział, a w szczególności uczniom naszej szkoły, którzy pomimo wolnego dnia chętnie w nim uczestniczyli.

Weronika Piekarz
Katarzyna Gut
nauczyciele przedmiotów zawodowych fryzjerskich

 

                                  

                                                                                  

Podobne posty

Andrzejki 2019

szef

Obchody Święta Niepodległości

szef

Rodzinny wyjazd do Pacanowa, Chęcin i Kielc

szef
Skip to content