Ogłoszenia

Dzień Otwarty Szkoły przełożony…

19 marca 2020 roku w naszej szkole „u mistrza Paderewskiego” w Ciężkowicach miał odbyć się nasz Dzień Otwarty dla młodzieży z klas ósmych Szkół Podstawowych. W związku z zagrożeniem epidemicznym w Polsce z przykrością muszę odwołać święto społeczności szkolnej skierowane do młodszych kolegów i koleżanek ze Szkół Podstawowych na bliżej nieokreślony czas.

Zapewniam Was droga młodzieży, Was drodzy rodzice ósmoklasistów jak tylko to będzie możliwe, że zaproponujemy dogodny termin DNIA OTWARTEGO. Chcemy Was zobaczyć w murach naszej szkoły, by pokazać wszystko co najlepsze… pokazać naszą niesamowitą Szkołę, naszą radosną i odpowiedzialną młodzież, naszych pedagogów i przekazać Wam nasze plany na jeszcze większy rozwój naszej Alma Mater tj. szkoły „u mistrza Paderewskiego” w Ciężkowicach.

Teraz podejmujemy wyzwanie nauki zdalnej. Trzymajcie za nas kciuki: za naszych uczniów i za nas nauczycieli… 

Dziękuję Panom: Łukaszowi Treli i Piotrowi Porębie za pracę nad materiałami promującymi naszą „rodzinną” i „bezpieczną” szkołę „u mistrza Paderewskiego” w Ciężkowicach. Podziękowanie kieruję również do innych spośród grona pedagogicznego, a jest nas wielu, którzy włożyli serce i wiele sił, by pokazać Wam naszą piękną SZKOŁĘ!!!

Ja wybrałem w 2017 roku… Teraz  Twój wybór …

Józef Parys, dyrektor szkoły

Podobne posty

Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla uczniów „u mistrza Paderewskiego” w Ciężkowicach

szef

Turniej Piłkarski dla dzieci u mistrza Paderewskiego

szef

Dziękujemy za pomoc pani Agnieszcze…

szef
Skip to content