sport

MISTRZOWIE PIŁKI NOŻNEJ

Drużyna z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. I.J. Paderewskiego w Ciężkowicach wywalczyła I miejsce na Powiatowych Zawodach Piłki Nożnej Chłopców. Dnia 24 maja 2022 w Ciężkowicach na obiektach TKKF odbyły się Powiatowe Zawody w Piłkę Nożną Szkół Ponadpodstawowych Powiatu Tarnowskiego. Bardzo dobra i przemyślana gra naszych zawodników zaowocowała I miejscem. W zawodach wzięło udział 7 drużyn. Sukces ma wymiar historyczny, ponieważ nasza szkoła zajęła po raz pierwszy I miejsce w tej dyscyplinie sportu. Skład drużyny: Mateusz Rutka, Sebastian Nowak, Mateusz Miłkowski, Kamil Kapałka, Bartłomiej Falkowski, Szymon Szczepanik, Kacper Bąk, Przemysław Wyka, Tomasz Postawa, Łukasz Ziomek, Adrian Sowa. Opiekunowie: Katarzyna Jezierska i Wojciech Pater. Klasyfikacja końcowa: I miejsce ZSOiZ Ciężkowice, II miejsce LO Tuchów, III miejsce ZSLiT Wojnicz, IV miejsce ZSOiZ Gromnik, V miejsca ZSP Zakliczyn i ZSP Radłów, VII miejsce ZSP Żabno
Wojciech Pater, nauczyciel wychowania fizycznego

Podobne posty

Nasi uczniowie znów na podium

szef

Drugi mecz nauczyciele vs uczniowie

szef

Białe szaleństwo

szef
Skip to content