goście i prelekcje ogłoszenie

Robocza wizyta na budowie boiska z Organu Prowadzącego

Z wizytą roboczą w dniu 28. 10. 2023 r. na placu budowy „BOISKA WIELOFUKCYJNEGO wraz z OTWARTĄ STREFĄ AKTYWNOŚCI” w naszej szkole „u mistrza Paderewskiego” w Ciężkowicach przybyli Panowie:
Starosta Roman Łucarz,
– Wicestarosta Jacek Hudyma,
– Etatowy członek Zarządu Powiatu Tarnowskiego na co dzień zajmujący się oświatą w Powiecie Tarnowskim Tomasz Stelmach,
– Radny Powiatu Tarnowskiego Bogdan Płachno,
– Inspektor budowy Janusz Fogiel,
– Wykonawca Marek Stanuch.
Dziękuję za obecność i Wasze wsparcie dla naszej szkoły „u mistrza Paderewskiego” w Ciężkowicach. „Budowa przebiega zgodnie z harmonogramem a prace realizowane są terminowo” z zadowoleniem stwierdził Pan Starosta Roman Łucarz. Cieszymy się… Już wkrótce zostanie oddana kolejna inwestycja dla młodzieży Pogórza Ciężkowickiego realizowana przez Powiat Tarnowski. Inwestycja za ponad milion złotych, by młodzież kształciła się w komfortowych warunkach w każdym aspekcie, także wychowania fizycznego.
Józef Parys, dyrektor szkoły

Podobne posty

Jak zrozumieć nastolatka?

szef

Niezwykłe odwiedziny

szef

Spotkanie z księdzem Pawłem Żurowskim

szef
Skip to content