uroczystości szkolne

Na ,, 100 dni ”przed egzaminem dojrzałości, dnia 27 stycznia 2024 r. swój pierwszy bal przeżywali maturzyści klas V TFŻ i IV LO

Studniówka odbyła się w restauracji ,, Hygge” w Pławnej, rozpoczęli ją przedstawiciele Maturzystów, którzy w swym przemówieniu podziękowali Dyrekcji, Wychowawcom, Gronu Pedagogicznemu oraz Rodzicom za pomoc zarówno w przygotowaniu ich do egzaminu maturalnego, jak również w kształtowaniu ich postaw i wartości z którymi wkroczą w dorosłe życie.

Następnie głos zabrał Pan Dyrektor, wyrażając swoją wdzięczność maturzystom za ich zaangażowanie oraz przygotowanie Balu Studniówkowego a wychowawcom oraz nauczycielom za pracę pełną pasji i zaangażowania. Pan Dyrektor podkreślił również, że Studniówka nie udałaby się gdyby nie Rodzice, których zaangażowanie było nieocenione.

Po podziękowaniach wybrzmiało „Poloneza czas zacząć!” i bal tradycyjnie rozpoczęto od poloneza, do którego uczniowie zostali świetnie przygotowani przez panią Katarzynę Jezierską.

Studniówka 2024 była dla nich z pewnością niezapomniana. Wszyscy bawili się fantastycznie, byli uśmiechnięci i szczęśliwi, a szaleństwom na parkiecie, biesiadom przy suto zastawionych stołach czy pamiątkowym zdjęciom nie było końca…

Czego na symboliczne 100 dni przed maturą można życzyć maturzystom? – Pracowitych, ale spokojnych dni oraz sukcesu, jak najlepszego wyniku na maturze, aby mogli realizować wszystkie swoje plany i spełnić wszystkie marzenia. Tego właśnie tegorocznym Maturzystom życzy.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i cała społeczność szkolna!

Katarzyna Gut, nauczyciel przedmiotów zawodowych fryzjerskich

Podobne posty

Akademia Boże Narodzenie 2019

szef

Szkolny, obcojęzyczny konkurs piosenki świątecznej: CHRISTMAS CAROL COMPETITION 2021

szef

Przedświąteczne spotkanie z uczniami – życzenia Wielkanocne

szef
Skip to content