akcje i projekty ogłoszenie

Program Erasmus+w ramach projektu „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” finansowanego ze środków programu FERS

Młodzieży z naszej szkoły „u mistrza Paderewskiego” w Ciężkowicach rozpoczynamy pierwszy raz w historii naszej szkoły proces rekrutacji na wyjazd w ramach przedsięwzięcia „Nasze zagraniczne praktyki” o numerze 2023-1-PL01-KA122-VET-000135407 realizowanego na zasadach Programu Erasmus+  w ramach projektu „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” finansowanego ze środków programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego.

 

Celem projektu jest 2-tygodniowy wyjazd na praktyki zagraniczne, które odbędą się w Grecji w terminie: 07-20. 04. 2024 r. 

Osoby kształcące się w zawodach:

  1. Technik żywienia i usług gastronomicznych,
  2. Technik hotelarstwa,
  3. Cukiernik.

będące zainteresowane zgłoszeniem do procesu rekrutacyjnego proszone są o pobranie dokumentu 1zalacznik-vii-formularz-zgloszeniowy-uczen uzupełnienie i wydrukowanie oraz podpisanie i zaniesienie do wychowawcy w celu weryfikacji treści. Wychowawcy przekażą dokumentację koordynatorowi pani mgr Jolancie Mastalskiej. Następnie Komisja Rekrutacyjna zajmie się wyłonieniem grupy uczniów, która wyjedzie do Grecji w terminie: 07-20. 04. 2024 r.

Poniżej znajdziecie:

  1. ZARZĄDZENIE – POWOŁANIE KOMISJI REKRUTACYJNEJ,
  2. REGULAMIN UCZESTNICTWA,
  3. REGULAMIN REKRUTACJI,
  4. 1zalacznik-vii-formularz-zgloszeniowy-uczen

Józef Parys, dyrektor szkoły, Jolanta Mastalska, koordynator 

Podobne posty

Wsparcie psychologiczne dla uczniów, rodziców i nauczycieli !

Dyrektor

Europejski Dzień Języków Obcych

szef

Termomodernizacja naszej szkoły dziś rusza! Winda już blisko!

szef
Skip to content