sport

Zaskakujące zwycięstwo nauczycieli z Ciężkowic

26 maja 2018 r. to historyczny dzień dla nauczycieli z Ciężkowic gdyż zdobyliśmy I miejsce w Belferiadzie. Wygraliśmy turniej żmudną walką o  każdy punkt. Byliśmy  zdecydowani i skoncentrowani, dlatego wszystkie elementy gry, od zagrywki przez odbiór, atak i obronę funkcjonowały rewelacyjnie. Zagraliśmy 4 mecze, w których 3 wygraliśmy a 1 zremisowaliśmy. 

W turnieju wystąpiło 9 drużyn w tym 2 nowe. Wiemy, że nie jesteśmy zawodowcami lecz amatorami i właśnie dlatego rozgrywki traktujemy przede wszystkim jako okazje do wypróbowania swoich sił, zmierzenia się ze swoimi skromnymi warunkami fizycznymi. Daje nam to wiele radości. Pomimo, że stoimy po przeciwnych stronach siatki to łączy nas piłka. 

Po  czterogodzinnych zmaganiach na boisku oddaliśmy się zabawie tanecznej przy ognisku, na którym pieczone były pyszne kiełbaski i karkówka.  Jesteśmy wdzięczni p. Markowi Dziubanowi i [. Krzysztofowi Dziubanowi za zorganizowanie rozgrywek. Zapraszamy za rok czytelników do kibicowania i zapisania się na rozgrywki.

Skład drużyny: Magdalena Pater (C), Magdalena Ćwikła, Anna Miłkowska, Katarzyna Jezierska, Wojciech Pater, Tomasz Bochenek, Krzysztof Dziuban, ks. Marek Migacz, Dariusz Król, Łukasz Zych.

mgr Tomasz Bochenek
administrator witryny

no images were found

Podobne posty

Wygrana uczniów z kl. II TFŻ w piłkę nożną – Sensacyjna przegrana nauczycieli w siatkówce

szef

Sreberka mistrza Paderewskiego

szef

Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt oraz Chłopców – Żabno

szef
Skip to content