goście i prelekcje

Niezwykłe odwiedziny

W dniu 12 grudnia 2019 roku gościliśmy w naszej szkole grupę dziewczynek z oddziału przedszkolnego ze Szkoły Podstawowej w Bogoniowicach z filią w Kipsznej. Dzieci wraz ze swoją nauczycielką panią Ewą Truchan odwiedziły pracownię gastronomiczną, zobaczyły jak młodzież naszej szkoły uczy się na mistrzów w zawodzie cukiernika. Dzieci miały także możliwość zdobienia ciasteczek świątecznych. Po „pracowitej” wizycie na pracowni gastronomicznej dziewczynki udały się na pracownię fryzjerską, aby skorzystać z profesjonalnych zabiegów i wyjść z wymarzoną fryzurą wybraną przez siebie. Dominowały piękne kolorowe warkoczyki.

Na zakończenie wizyty nasi goście zrobili pamiątkowe zdjęcia. Mamy nadzieję, że w przyszłości będą to nasze uczennice, które zechcą  się uczyć wymarzonego zawodu w szkole „u mistrza Paderewskiego”.

Beata Porębska
wicedyrektor szkoły

 

Podobne posty

Historia życiem pisana – spotkanie ze świadkiem historii

szef

Wideokonferencja online z firmą Gate-Software z Tarnowa

szef

Spotkanie młodzieży z doradcami zawodowymi z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie

Dyrektor
Skip to content