konkursy nagrody i dyplomy

I miejsce Oliwii Wróbel w VIII Powiatowym Konkursie Wiedzy o Józefie Piłsudskim

Młodzież ze szkoły „u mistrza Paderewskiego” z Ciężkowic od pięciu lat uczestniczy w Powiatowym Konkursie wiedzy o Józefie Piłsudskim, który odbywa się w Tarnowie w Zespole Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. Józefa Piłsudskiego. W tym roku pięć osób reprezentowało naszą szkołę w teście wiedzy, który został przeprowadzony 1 marca 2022 roku w Tarnowie.

Konkurs ten z roku na rok nabierał rangi i zyskiwał na znaczeniu. Honorowe patronaty oraz poziom merytoryczny postawiły go w szeregu najbardziej prestiżowych historycznych konkursów w Powiecie Tarnowskim. Rozwinął się w wielością kategorii: pracy plastycznej, recytacji, poezji śpiewanej, teście wiedzy czy prezentacji multimedialnej.

Gala Finałowa odbyła się 8 kwietnia 2022 roku odbyła się o godz. 1130 w Auli Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie, podczas uroczystości jubileuszowych 110-lecia Zespołu Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych. Oliwia Wróbel uczennica trzeciej Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Ignacego Jana Paderewskiego w Ciężkowicach odebrała pierwszą nagrodę oraz dyplom za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie wiedzy o Józefie Piłsudskim. Dodatkową nagrodą ma być wyjazd do Warszawy zorganizowany w czerwcu tego roku.

Józef Parys, dyrektor szkoły

    

Podobne posty

Spektakl pt. „Franciszek Niepokólczycki – Patriota, Bohater, Człowiek.”

Dyrektor

IV edycja konkursu gastronomicznego Dzikie Smaki Schab z Dzika Po Myśliwsku

szef

Wyniki Szkolnego Konkursu Języka Angielskiego

szef
Skip to content