akcje i projekty ogłoszenia

Dziękujemy za pomoc pani Agnieszcze…

W poniedziałek 7 października 2019 roku w naszej szkole odbyła się zbiórka pieniędzy, by wspomóc chorą na nowotwór płuca naszą absolwentkę panią Agnieszkę byłą słuchaczkę Szkoły Policealnej kształcącej w zawodzie Terapeuta Zajęciowy.

Wszystkim zaangażowanym w przeprowadzenie zbiórki bardzo dziękuję: Samorządowi Uczniowskiemu, uczniom, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi naszej szkoły „u mistrza Paderewskiego” oraz bliskim naszych wychowanków – uczniów tj. Wam drodzy Rodzice.

Została zebrana kwota 2300,86 zł. Została przekazana na konto Fundacji Siepomaga tytułem 19761 Agnieszka Pacocha darowizna.

Józef Parys
dyrektor szkoły

Podobne posty

Harmonogram pracy zdalnej pedagoga szkolnego

szef

Wytyczne dotyczące organizowania i przeprowadzenia egzaminu zawodowego w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. I. J. Paderewskiego w Ciężkowicach w 2020 roku.

szef

Egzaminy zewnętrzne 2020

szef
Skip to content